Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meghalsz hamvasztást vagy...

Ha meghalsz hamvasztást vagy koporsós temetést szeretnél?

Figyelt kérdés
Persze gondolom egy fiatal,egészséges valaki nem gondolkodik ezen,de aki mégis tudja az írjon.

2014. szept. 30. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Hamvasztást. Éltemben is alacsony fenntartási költségű és helytakarékos vagyok, legyek holtamban is az. Hogy mi lesz a hamvaimmal, az nem érdekel, a polcon tartott urnát sem tartom bizarrnak.
2014. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Hamvasztás. Olcsóbb, és túl "hiú" vagyok bomlani.
2014. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen hamvasztást. Minek ez az egész hercehurca a temetéssel? Minek mutogassák a holttestemet és minek hordozgassák egy ládában, hogy aztán sok hűhó közepette elássák? Hamvasszanak el, aztán a hamvaimat szórják szét a természet lágy ölén!
2014. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Hamvasztás és szórás egy hegyről vagy magaslatról: égbe temetés.
2014. okt. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
54%
Én sokat gondoltam már a halálra és a temetésre is, egy búcsúztató verset is kiválasztottam már. Szeretném ha elhamvasztanának, viszont nem szeretnék temetőben nyugodni. Inkább otthon szórjanak szét a hátsókertben s egy kis emlékhely jelezze, hogy léteztem. A szeretteimmel megbeszéltük, h így fognak tenni ha idő előtt távoznék. 21/L
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Koporsós.

Mert buli lenne, ha 3-4 ezer év múlva megtalálnának a jövőbeli régészek

2015. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Engem hamvasszanak!

A gyászolóknak sem olyan sokkoló egy urnát látni a temetéskor, mint a koporsót a benne fekvő szerettükkel.

Hamvasszanak el és szórjanak szét! Nem kell emlékhely, ha lesz, aki megőriz az emlékezetében, az már bőven elég.

2015. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Hamvasztást. Egyszerűbb, olcsóbb, közvetlenebb és kényelmesebb. Viszolygok a koporsótól.



Egyébként miért van mindenki lepontozva aki a hamvasztást írta?

2015. szept. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó:Jó kérdés,nem én pontoztam le...
2015. szept. 22. 20:35
 20/23 anonim ***** válasza:
Én most mindenkit felpontoztam. Szubjektív kérdésre adott válasz csak hasznos lehet (már ha tényleg a kérdésre adott válasz). Ezek pedig azok.
2015. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!