Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vásárolnál olyan ruházati...

Vásárolnál olyan ruházati boltban, ahol nincs próbafülke, és sehová nem lehet elvonulni, ha ruhát szeretnél próbálni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

eldöntendő kérdés = béna kérdés


a régi szép időkben törölték is

2014. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, jól nézek ki. :)
2014. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A LIDL ugyan nem ruházati bolt, de ruhaneműt is árulnak, és már sokszor vettem ott. Az esetek kb. 20%-ában nem találtam el a méretet, visszavittem az árut, és kicseréltem.
2014. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy teszem fel a kérdést mert nem mindenki érti. Levetkőznél mindenki szeme láttára azért, hogy egy ruhát felpróbálj?
2014. máj. 1. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik üzlet nem teszi lehetővé a ruhák megfelelő felpróbálását, ott általában egyszerű darabokat is árulnak, amelyeket egyrészt az ember szemmel feltud mérni, hogy méretre jók-e vagy sem, másrészt nem is olyan fontos az adott ruhadarab tartása, mint például egy olyané, amit egy igényesebb helyen lehet venni ( példa erre : a hipermarketekben található sima egyszínű blúz vagy nadrág, amelyet mindenki találomra vesz meg, 80% eltalálja a méretet és a többi 20% elintézi valahogy a visszacserélést, ezzel szemben egy márkás üzletben található ruha/zakó/nadrág/stb. , amelyre senki sem dobja ki a pénzt úgy, hogy azelőtt fel sem próbálja ).
2014. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha mindenki más is levetkőzne, akkor miért ne? Egyrészt fiatalkoromban még nagy, többszemélyes próbafülkék voltak, másrészt ha bugyiban és melltartóban állok ott, az mennyivel rosszabb, mint mikor bikiniben látnak a strandon?
2014. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!