Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tartjátok retardáltnak az...

Nem tartjátok retardáltnak az olyan embereket akik képtelenek 1ig is gondolkodni?

Figyelt kérdés

"Megcsalt a férjem! Mit tegyek?"

"Nem jó a szex a barátommal! Mit csináljak?"

stb...


Ilyen idióta emberek akik egyrészt fél percig sem képesek gondolkodni, hogy eljussanak egy pontig, de az oldalra járó emberektől kérnek szinte utasításokat, hogy mit tegyenek. Persze ha megírod a korrekt válaszod, akkor csak nyafogni tud, hogy az nem jó.


Ez már szinte életképtelenség tényleg, ha valaki minimálisra sem képes.


2010. jan. 20. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű úgy beszélni, hogy nem vagy az adott helyzetben, mert amikor belekerülsz, akkor teljesen máshogy látod a dolgokat. Abban egyet értek, hogy vannak nagyon értelmetlen kérdések itt, de nem azok, amiket kiírtál példának, mert ezekben a komoly élethelyzetekben az ember kíváncsi rá, hogy más hogy reagálna az ő helyében, hisz egy nagy döntés előtt áll. Az emberek hozzáállásával is vannak gondok, mert sokan azért írnak ki kérdést, hogy a saját egójukat növeljék és valóban csak bizonyos válaszokat fogadnak el. Remélem, hogy te nem ilyen vagy és érted, hogy mire gondolok.
2010. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más egy problémát kívülről nézni, mint benne lenni.
2010. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb itt feltett kérdésre vagy megtalálod google-ban a választ, vagy a kérdésben szereplő személyekkel kellene megbeszélni lerendezni. Szóval nem sok értelme van annak, ha itt felteszik. Talán csak bátorítást várnak, vagy nem tudom. Bár én nem nagyon hallgatnék ilyen kérdésekben idegenre, csak magamra, esetleg barátokra, családtagokra. Én is eleinte sokaknak válaszoltam, de általában lepontoztak csak, vagy byafogtak, ahogy mondon. Úgyhogy már csak néha olvasgatom a poénosabb kérdéseket... Bár ezt a kérdést most kiszúrtam, hiába nem poénos:)
2010. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*nyafogtak
2010. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdés kiírójának mégiscsak igaza van. Annyi hülye van itt, hogy csak na! Naponta ismétlődnek kérdések, és leginkább jelentéktelen, 328-szor megválaszolt dolgokat kérdeznek, vagy olyasmit, amire az itt jelenlévők aligha tudják a választ.
2010. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ha csak arra kíváncsiak, hogy másoknak mi a véleménye, akkor miért az a kérdés vége a legtöbbször, hogy "Mit tegyek/csináljak?"


vagyis komplett utasítást vár az emberektől nem csak véleményeket. érted?

2010. jan. 20. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. fél éve vagyok ezen az oldalon, az elején még nem zavart, de most már egyre jobban zavarnak a hülye kérdések. Na meg az, amikor egy nap alatt ugyanaz a kérdés "hangzik" el ötször. Vegye már a fáradtságot a kérdező és legalább egy oldalt olvasson már vissza, az adott témában. De ki is írja neki a kérdés feltevésnél a hasonló kérdéseket!

Na mindegy. Becsmérelni mindenesetre nem szoktam, max. nem válaszolok.

2010. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Főleg a fogyókúra rovatban :)
2010. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó, fogyókúrában végülis érthető ha utasításokat kér, hogy mit hogy csináljon. De egy családi kérdésben nem normális.
2010. jan. 20. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok ember, főleg nő elvárják, hogy irányítsa valaki őket. Egy kicsit karizmatikusabb ember, ha van elég bőr a képén és van némi sütnivalója, felhőtlen boldog életet tud élni.
2010. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!