Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Skinheadeket/rasszistákat...

A Skinheadeket/rasszistákat mindenki utálja kivéve a skinheadek. Ez igaz? Van itt olyan aki nem rasszista és szereti a skinheadeket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyetlen skinheadet sem ismerek, így nehéz megállapítani, mennyire utálom őket.
2014. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tevékenységüket (ami számomra annyit jelent, hogy Magyarország mocskát takarítják) utálod? Ha én azt mondom neked, hogy a cigányok gyökerek és csak a lopáshoz meg a csaláshoz értenek és a legjobb az lenne ha kitakarodnának az országból akkor mit reagálnál rá?
2014. szept. 19. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azt reagálnám, hogy nem reagálnék, mert nincs energiám megszállottakkal szóváltásba keveredni. Mellesleg egyáltalán nem értenék vele egyet. Vannak cigány ismerőseink és egyáltalán nem a világ mocskai. Igaz, mi nem is úgy kezeljük őket eleve. Dolgoznak, kedvesek, stb., mint bárki más.

Nem mondom, hogy nincsenek közöttük elzüllött emberek, mert vannak. Igen, nekem is voltak kellemetlen eseteim velük...de ugyanúgy nem cigányokkal is. Akkor most a fehérek is irtandóak? Nem hiszem. Az embert kell nézni, nem pedig az etnikumát, stb.

Az önbíráskodás nem vezet semmi jóra.

Mindenesetre ettől még nem fogom egy kalap alá venni az összes skinheadet és egyszerre utálni mindet. De 99%, hogy az ő bandájukat is elkerülném ugyanúgy, mint egy nyilvánvalóan bebolondult cigányhordát.

2014. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. szept. 19. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
...nincs mit :D
2014. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért szeretnék egy olyan irányzatot, aminek tagjai saját tapasztalatom szerint nem viselkedik különbűl a cigányoknál?
2014. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Én ismerek pár skinheadet, mivel punk zenét hallgatok. És amin mindig röhögni szoktam, mert elég ironikus, az az, hogy ugyanúgy viselkednek mint a cigányok. Jönnek pl. egy Hétköznapi Csalódások koncert elé, sok kigyúrt, 20as-40es fazon, és nekiállnak szétverni a csak bulizni akaró 16 éves vézna punk srácokat. Mert "büdös zsidó komcsik". Vagy mennek az utcán és belekötnek a normális romákba is, a feketékbe is, a sárgákba is, abba akin Che Guevara-ás, vagy Marxos póló van. Én pl. jöttem haza egyetemi gólyatáborból az egyetemem pólójában amin egy Marx portré is van, erre egy csapat ilyen pihent agyú nekiállt kötözködni velem, meg fenyegetőztek. Ők voltak 4en, én egyedül, ők pasik voltak, én lány vagyok. Gyönyörű. Ez mi, ha nem cigányos viselkedés? Nekik is csak rajban nagy a pofájuk mint a cigóknak. És általában ugyanolyan primitívek is. Nézd meg youtube-on a neonáci zenék videói alatt a kommenteket, egy átlagos ötödikes helyesebben ír mint ez a sok nagymagyar.

Szóval nem csak az a bajom velük, hogy én nem vagyok sem rasszista, sem homofób, sem antiszemita, ők meg igen. Hanem az, hogy a legtöbb ugyanolyan agresszív, műveletlen barom mint egy cigány. És mindenkibe aki nem ért egyet velük belekötnek. Az erőszak soha nem az értelmiség fegyvere volt.

2014. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!