Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan hungaristákat,...

Ismertek olyan hungaristákat, skinheadeket, nemzeti radikálisokat akik szegények?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyet ismerek.
2014. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És,hogy oldják meg a ruhát?
2014. júl. 22. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenre telik valahogy... Meg sokszor szerintem ajandekba kapjak a rolonoktol...
2014. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy értjük a szegényt. Én is szegény vagyok, még is lazán megveszek ilyen dolgokat, de nézhetem úgy is, hogy van akikhez képest közel sem vagyok szegény...
2014. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a magyar skinheadeket nagyon kevesen vesznek olyan ruhákat, ami a skinhead szubkultúrában elterjedt. Itthon kevesen engedhetik meg maguknak a 20.000-res Lacoste, Fred Perry gallérosokat, a Ben Sherman inget és a Stone Island kabátokat,. Ezért itt inkább zenekaros és hungarista cuccokat hordanak pl.:Harcos, BB és még az olcsóbb külföldi márkákat kedvelik pl.: Lonsdale, Everlast.
2014. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egygetértek,a rezsi és a kölycsönök mellett az embernek nem telik eredeti szimbolizált öltözködésre,hoyg kifejezze a hová tartozását.Nekem csak 1 katonai 8soros bakancsom van,és sajnos nem acélbetétes és kaptam.terepnadrágom eredeti katonaságtól van,haver ajándéka,,begyüröm a bakancsba,van 3farmerom ami fel van hajtva hogy pont lehessen látni a bakancsomat teljességét,válnál és nyaknál csikos rövidújjasom,ingem,,jelenleg feltürve,,2db nadrágtartóm,,kinai gyártmány,,1-fekete 1-piros-fekete csikokkal és nemokára 1-piros.1pólóm amin bakncs található.Van még 1klasszikus munkás bakancsom vasbetéttel.Szegény vagyok olyannyira hogy nem tehetem meg hogy megvegyem az arra utaló öltözködést.Tetkók vannak,kelta kereszt és stb,kopasz vagyok,minden 2-3hétbe nyirom a hajam.Szerintem,nem feltétlenül az az öltözködés és ,,márka,,szimbolizál egy Skinheadod.Elvei,jelleme,őltözködése.De elég sokan vannak akik divatnak veszik az öltözködést,arra utaló szimbólumok a bakancs, ingen,bakancsok,farmer,kabát,rövidújjas.De irigylem azt aki megveheti.Aki viszont nem,az sem búslakodjon,mert én sem.És az mondó vagyok,hogy ha nem is öltözök úgy ki,csak mint 1hétköznapi viseletet vennék fel,az sem jelenti azt,hogy az ember nem lehet skinhead.Mindenki ahogyan érz magát és az elvei is megvannak hozzá.
2014. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!