Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek mért nem tudják...

Az emberek mért nem tudják elfogadni a hungaristákat?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán vagy akárhol is legyen beszólogatnak sokan, hogy nézek ki meg stb..A cigányt még megértem mert hát nem az ő érdekét képviselem de sok magyar is:S.
2011. febr. 17. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Külföldön ez nem így van, de sajnos a magyar ember mindenkit lenéz aki nem a nagy átlagba tartozik.
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mért néz le amikor pont az ő életét is próbálják segíteni ezzel.Nem értem.
2011. febr. 17. 20:02
 3/10 szamóca. ***** válasza:
100%

nem mondom hogy nincsk vétel, amennyiben ehhez tartoozol előre bocsi. de... a legtöbb hungaristának a hazaszeretet kifullad az öltözékben, bakancs, bomber sattara, és a zenei stílusban. és 99,9%uk senkinek az érdekeit nem képviseli, csak úgy van, mert mért ne. semmt nem tesznek.

a másik fele hogy az öltözködés "extravagáns", ne codálkozz ha megbámulnak ha nem vagy "szokványos".

a harmadk fele hogy minden (szinte minden? ) hungarista összekeveri a rasszizmust, nácizmust, fasizmust, a skinheadeket, a boneheadeket a hungarizmussal. és mikor a horogkereszt melett csücsül a nagymagyarország, az ss felvarró és a turulmadár, az bizony felttébb vicces. nem hogy megbámulni, kiröhögni szoktam az ilyeneket.

..egyébként ezt sosem értettem. felőlem krumpliszsákot is huzhatsz a fejedre, én lesz*rom és nem lepődök meg rajta, de vhát azt midnenki tudja hogy a társadalom egy bzonyos szint (nem magas szint) után megbotránkozik. azt is tudod jól, hogy átléped ezt a szintet. ez olyan mikor valaki szivárványszínűre festi a haját hogy kitűnjön a tömegből, aztán picsog hogy észrevették... logikátlan.

2011. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom te sem szereted a hungaristákat.Az igazad van, hogy a mostani körülmények közt nem tudnak/tudunk semmit sem csinálni mivel ha hozzáérsz egyhez is már rács mögött is vagy.Remélem egyszer ennek a kormánynak az ideje is lejár.
2011. febr. 19. 14:06
 5/10 A kérdező kommentje:
És még az összekeveréssel kapcsolatosan.Lehet, hogy valaki összekeveri.Azt sajnálom, én nem keverem össze mivel meg lehet őket különböztetni...
2011. febr. 19. 14:08
 6/10 szamóca. ***** válasza:

naháát te is összekevered a fajgyűlöletet a hungarizmussal...mi meglepetés :O

egyébként olyan nincs hogy nem tudsz mit csinálni. aki akar valamit tenni, az megtalálja a módját hogy tegyen. aki nem akar, az pedig talál kifogást.

2011. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca. ***** válasza:
fogadok nekedis is villog valami csodás jelkép felvarró akárholis, aminek több köze van a németekhez mint a magyarokhoz.
2011. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamóca. ***** válasza:
a másik pedig, ha szerinted az egyetlen módja a "valamit csinálásnak" hogy "hozzáérsz egyhez" az már réééégen rossz, és tán jobban is járunk ha te inkább nem törekszel az ország felvirágoztatására:DD
2011. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs sehol sem felvarrva:)
2011. febr. 20. 07:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom csak az időmet vesztegetem veletek.Mind1
2011. febr. 20. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!