Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyért nézik le a Skinheadeke...

Milyért nézik le a Skinheadeket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem ( legalábbis remélem hogy ) minden magyar embert zavar a cigányok lopó,csaló,hazudó, fenyegető,gyilkoló,kötözködő magatartása. Jó, tudom hogy vannak normálisabbak is, akik dolgoznak meg ilyesmik, de azért az arányokat kéne megfigyelni...
2011. febr. 27. 21:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
79%
Mert 2 végpont van, az egyiken a cigányok a másikon meg a jobbikos-skinhead banda. És mind a kettővel csak a baj van, szóval össze kéne őket zárni és akkor talán megoldódna egy csomó probléma.
2011. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert azokat, akik másokat pusztán származás, bőrszín, született szexuális beállítottság miatt elítél, nem tudom egyenrangúnak tekinteni. Az ember a gondolataiért, cselekedeteirt tud felelőséget vállalni, nem azért, ahogy született.
2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
skin vagyok, és elmondhatom, jobban lenézik a skineket az átlagemberek, mint a cigányokat (általában, a nemzeti oldalra nem igaz). a liberális nézet elterjedésének köszönhetően egyre többen utálnak minket. én nem utálom a cigányokat (csak a zsidók nagy részét), sőt több jó haverom is cigány. szerintem sokkal jobban kirekesztő, amikor a skineket utálják, mint amikor a cigányokat, mivel a cigókat nem alap nélkül utálják egyesek, viszont a skinek nagy része nem követett el semmit (kivéve a fociultrákat talán, de a skinek jó része nem az). persze azért szeretem, ha az emberek az utcán tartják a távolságot :)
2011. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Figyelj én elég régóta rühelltem a színes bőrű embereket és Januárban fordult a kocka mikor vmi úton módon rájöttem h nem épeszű dolog utálni vkit a bőrszíne miatt.

Persze az olyan cigányok iránti gyűlöletem ugyanúgy megmaradt akik szövegelnek az utcán majom módjára élnek, de a normálisakra tisztán nézek és nem elvakultan.


Hitlert is szóbahoznám mert ő sem volt rasszista hanem hatalomvágyból ölt milliókat és nem bőrszín alapján.


A skinhead fogalom meg itthon úgy elterjedt h fogalma nincs a fele kopasz társadalomnak arról h Angliából terjedt el és nem csak fehér bőrűek társasága volt.


Nem éri meg játszani a nagyfiút manapság mert úgyis Te húzod a rövidebbet nem az akit te utálsz.

Ha mész 1 állásinterjúra és cigány a leendő munkaadód mitcsinálsz? fejberúgod majd megölöd?


Ahhoz h 1 igazi skinhead-et annak lehessen nevezni amit képvisel ölnie kéne elég sok embert.

Mert addig míg szitkozódik és verekszik semmit nem ér el vele.

Ölni meg nem fog senki aki nem akarja elb-szni az életét akár életfogytiglannal.


Remélem érted miért nincs értelme és tekintélye katonásdit játszani.


18/F

2011. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

A cigányok megregulázása menne a másik szélsőség nélkül is, ha a mindenkori kormányok igazán akarnák!

Sajnos nem akarják, mert félnek, hogy egy milliós szavazóbázist vesztenek!


Más:

Én személy szerint azokat gyűlölöm, akik nem írják leaz elipszilont a mien, ien, oan szavakban!


No de a miért szóba tényleg nem kell az "ly"!

:)

2011. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

*le az

:)

2011. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
A skinheadeket mindenhol lenézik, nemcsak Magyarországon.
2011. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Cigány nem önszántából lesz az ember.
2011. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
de önszántából válik olyanná, amilyen. ha akarnának, dolgozhatnának. elmehetnének napszámosnak földművelésre, vagy ilyesmi.
2011. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én elég sok skinheadet ismerek innen-onnan, és meg kell mondjam, hogy az még a kisebbik baj, hogy kiről mit gondolnak vagy mondanak. De azokról az emberekről nem tudok jót gondolni, akik szórakozásból kergetnek meg punk lányokat(!!!) az utcán, vagy vernek meg náluk láthatóan gyengébb cigányokat (értsd: 90 kilós kopaszok ketten-hárman egy nyüzge 50 kilós cigánygyerek ellen), illetve akiknek az a szórakozás, hogy megisznak pár liter tablettás bort, aztán elmennek punk koncertekre verekedni, ezzel elcseszve sok sok ember szórakozását. A legtöbb skinhead valójában pont olyan, mint a punkok, csak más ideológiával, és több agresszióval. És ezeket nem hallomásból tudom, hanem a környezetemben tapasztalom.

A skinheadeket amúgy még a többi - konszolidáltabb, de radikális - jobboldali is lenézi, mert olyannyira ordenáré módon viselkednek.

2011. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!