Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba, és nagyon félek az ismerkedéstől...Egy zárkózott lány vagyok,nem igazán merek ismeretlen társaságban felszólalni, hamar rájövök hogy melyik ember milyen tulajdonságú..félek, hogy nem vagyok szimpatikus a másiknak, ezért nem merek kezdeményezni..

Valaki tudna valamilyen tanácsot adni? Nagyon megköszönöm! Privátban is lehet..

15/L



2014. aug. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?
2014. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fényképezés, zenehallgatás, filmnézés..
2014. aug. 18. 11:57
 3/4 anonim válasza:

Énis most tartok itt, most megyek középiskolába csak én fiú vagyok.

Gondolj arra hogy más is még idegenkedik mert új az osztály, de ez teljesen normális. Ha jó emberismerő vagy akkor keress hozzád hasonlóakat az osztályban és elősször velük barátkozz. Ha már van 1 gyerek akivel jól kijössz az már egy biztosabb pont az osztályban. Gondolom előbb lesz lány ismerősöd onnan mint fiú. Könnyebb lesz a szintén visszahúzódó gyerekekkel barátkozni akik szintén nem akarnak kezdeményezni, de nyilván ők is akarnak új kapcsolatokat létesíteni. Ha már ők tudják, hogy nem kell félni tőled ők is sokkal nyitottabbak lesznek és mindannyian önbizalommal eltelve jobban beilleszkedtek. Mellesleg ha lesz az osztályban az általánosból ismerős akkor barátkozz vele.

2014. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak így utólag láttam meg... Egyébként már minden jó, kedves mindenki, remélem veled is :)
2014. dec. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!