Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem tanácsot adni,...

Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy mit csináljak h ne legyek olyan félénk? Hogy nyitottabb tudjak lenni?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta elég nehezen nyílok meg másoknak, de ha sikerül, mindenki mondja h tök jó fej vagyok, meg nem is nézték volna ki belőlem, kívülről sokan gondolnak nagyképűnek, pedig csak félek, meg zavarban vagyok. A fiúkkal is nehezen ismerkedek, leblokkolok, nem tudom, hogy mit kéne mondanom..valakinek ötlet h mit kéne csinálnom?

2013. okt. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj többet beszélni, és legyenek saját véleményeid mindenről. Ja! És még sokat mosolyogj! ;)
2013. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korod? (Attól is függ.)
2013. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ahogy a kérdésedben már benne is van a válasz, nyiss mások felé! Gyakorold a barátkozást, ismerkedést!

Kezdeményezd te a beszélgetést az ismerősökkel, keresd a társaságukat személyesen, akár neten is, szerveződő programokba is kapcsolódj be! Így egyre több embert fogsz megismerni, és ők is téged, és gondolom ez a fiúknak is tetszeni fog, felfigyelnek rád!

2013. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 15?
2013. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad, akkro a külsőd az oka. (tapasztalat) Hát kondizz, járj edzőterembe (ha fiú vagy), ha lény akkor szintén fogyókúra (ha kell), továbbá smink, "normális" nőies ruhák, körömlakk...stb Ezek ilyen alap dolgok, de fontosak az első benyomáshoz.
2013. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemsokára itt a világvége, ha addig nem lesz bátorságod odamenni a Neked tetsző lányhoz, akkor szűzen fogsz MEGHALNI!


Nem vicc, ha más nem, gondolj arra, hogy csak ez a pár tíz év jutott, hogy élvezd az életet. Ez összekuporodva, magányosan sírdogálva, vagy egy olyan lány mellett tennéd meg, akivel szeretitek egymást? Na ugye...

2013. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm aki normális választ írt! az az igazság, hogy a külsőmmel nincs bajom (am lány vagyok 17), inkább azzal, hogy egy olyan osztályba kerültem be akik piszkálnak amiatt, hogy tanulok..sokan ki is közösítenek miatta (eddig ezzel sosem volt baj, olyan iskolába jártam eddig, ahol mindenki tanult és az volt az érdem, ha tudsz valamit, nem az, ha nem tanulsz semmit és egyest kapsz.) ezért nehéz nyitnom mások felé, mert ők eleve úgy állnak hozzám, hogy nem vagyok normális, hogy én tanulok és nem iszom minden héten le magam annyira, hogy nem emlékszem semmire...(félreértés ne essék, szeretek bulizni,kikapcsolódni, csak inni nem szeretek(vagyis mértékkel szoktam) de ők eleve elítélnek és ez ellen nem igazán tudom mit kéne tennem...
2013. okt. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!