Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok tanácsot kérek, most...

Lányok tanácsot kérek, most fogok beszélni egy lánnyal telefonon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy jó ideje ismerjük egymást,csak nagy a távolság köztünk,elvagyunk,de úgy érzem nagyon kell tepernem érte,nem mindig fejezi ki az érdeklődését,így nagyon oda kell magamat tenni.Hogy fejezzem ki magam telefonon most,hogy ne legyek túl nyomulós,és hogy ne íjjedjen meg,nem akarok ilyeneket mondani neki,csak hogy érezze én nem csak egy ismerőse akarok lenni a többiek közül,hanem hogy nekem fontos,igaz beleszerettem,de nem akarom megrémiszteni,mert még korai lenne neki szerelemről beszélni,de azt akarom neki jelezni\mondani,hogy ő nekem több mint egy ismerős,meg egy barát.Mit mondjak,illetve mit nem?Köszönöm a segítő válaszokat előre is.
2013. szept. 25. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy nagyon hiányzik a társasága
2013. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy várod már, hogy találkozzatok. Kérdezz mindenfélét, hogy érezze, hogy kíváncsi vagy rá és érdekel, hogy mi történik vele akkor is, amikor nem tudtok találkozni.
2013. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyi???
2013. szept. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!