Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy társaságba? Hogyan legyek nyitottabb? Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Gyerek koromba az osztálytársaim kiközösítettek a testsúlyom és a zenei ízlésem miatt így sokszor voltam egyedül! Amikor elballagtunk az általánosból a közép iskolában szereztem pár barátot velük rendszeresen tartom a kapcsolatot és ha úgy adódik ki megyünk szórakozni de ha valaki idegen jön oda hozzánk én csak csendben vagyok nem tudok megszólalni nem tudok az adott témához hozzászólni semmit! Mit tegyek milyen témákat lehet felhozni egy beszélgetésben akár egy szórakozóhelyen vagy a munkahelyemen?

21F



2014. ápr. 20. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ahogy írtad: társaságba gyakran kerülsz, akkor már csak hozzá kell szólnod a témához, amit mások hoznak fel: igen, ez ismerős! ; teljesen egyetértek ; én is jártam már úgy. (...) innentől kezdve elkezdenek veled társalogni, mivel a megjegyzéseidre valamiféleképpen reagálniuk kell. :)
2014. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix válasza:

Egyetértek az előzővel - gyakorlatilag bármilyen megjegyzést is teszel a témához, arra reagálni fognak a többiek.

Ám ha mégsem sikerül ez, akkor nyugodtan bedobhatsz egy olyan témát, amiben te vagy jártasabb, vagy egy olyan hírt amit nemrég hallottál... Biztos lesz róla véleményük!

Egy vidámabb társaságban nincsenek tabuk.

2014. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!