Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, illetve megközelíthetőbb?

Figyelt kérdés
Érthetőbben leírom a fenti kérdést. Tehát főiskolán nem volt gondom az ismerkedéssel, gond nélkül ismerkedtem, jöttek oda hozzám és könnyebben ismerkedtem, de mióta megvan a diplomám és dolgozom azóta semmi. Igazából 4kor kelek és este 7re érek haza...maga a munka csak 8-16:30ig tart de a közlekedés elvesz az időmból. Tehát már nem jönnek oda ismerkedni, én sem ismerkedek olyan könnyen...tehát ha férfi vagy akkor milyen lányokhoz mentek oda, illetve milyen lány kelti fel az érdeklődéseteket? (Sipákolni, visítani és feltűnősködés kizárva mert azt nem...) Ha nő vagy akkor te milyen "stratégiát" illetve módszert alkalmaztok? És nem, nem változtam mióta eljöttem főiskoláról...nem híztam meg, hajat se változtattam... 21 éves vagyok tehát nem is öregedtem meg :DD Csak hát főiskolán ismerkedni könnyű, és még új nekem ez a helyzet...és a fő a lazaság,nyugalom és nyitottság nem vált be.
2014. jún. 17. 19:20
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:
Ha te is a Mercedes alkalmazásában dolgoznál akkor mondanám, hogy Kellesz, de nekem is elveszi a cég az időmet :D
2014. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem :D A 3 mobilkommunikációs cég közül az egyik központjában dolgozom. (A kékben) Telefonos ügyfélszolgálatosként :DD Bár ez ebben a témában lényegtelen :D
2014. jún. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!