Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikortól nevezheti valaki...

Qufilus kérdése:

Mikortól nevezheti valaki punknak magát?

Figyelt kérdés

Eddigis abszolút egyetértettem velük, szerettem a stílusukat, osztottam a kultúr-/politika-/vallás-/társadalomkritikai meglátásaikat, perspektívájukat, de nem neveztem volna magam punknak, mert nem hallgattam a zenéjüket.

Mostanság gyakorlatilag belebuzultam a punk musicba; imádomszeretemcsókolomölelem.

A társadalom innentől, ha kicsit is megismer, punknak fog titulálni?

Megj.: amúgy (hard) rockot és mindenféle metalt hallgatok:thrash, melodic, grindcore, deathcore, black, death satöbbi.



#rock #metál #punk #szubkultúra #beskatulyázás #piára tarhálás a deaákon
2014. aug. 16. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A határt nem egyszerű megállapítani, de én ott húznám meg, amit túllépve jobban hasonlít egy papagájra, mint egy emberre.
2014. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen brutális lépésre nem igazán szánom magam. A hajamat hagyon metalhead stílusban.

De láncok, hypozott és koptatott, szaggatott nadrágok, szegecselt cuccok és kendők kavalkádjában tengetem mindennapjaim.

2014. aug. 16. 13:42
 3/7 anonim válasza:
Bármikortol ! Amikor megvan az életérzés ! Nem a külső számít /punk/
2014. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az életérzés mindig is itt dobogott bennem, csak eddig nem tudatosult bennem, hogy ez az életérzés egy az egyben megegyezik a punk eszmékkel, és eddig csakis rockban és metalban találtam ezt meg. Mostanáig.

Ha már itt tartunk, milyen Exploitedhez hasonló, hardcore punkbandát tudnál javasolni? :D

2014. aug. 17. 23:29
 5/7 Mimcicc válasza:
Tényleg a külső nem számít abban amit te vallasz, amiben te hiszel. Én is úgymond az első 3 évemben külsőleg meg nem mondták volna rólam, hogy punk vagyok, csak ha elkezdtek velem beszélgetni.. :) De aztán valamiért felvettem külsőleg is, amit nem bántam meg. Szeretem ha megbámulnak az emberek az utcán, én erre büszke vagyok, hogy külsőleg is mutathatom azt ami vagyok ;)
2014. aug. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Acidez pl (2.valaszolo)
2014. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok-lányok :D
2014. aug. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!