Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindig osztanak hogy te...

Mindig osztanak hogy te tényleg ilyen buta vagy? Meg ilyenek pedig egyáltalán nem vagyok az! Hogyan szóljak vissza ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem rosszból mondom, de ha ezt nagyon sokan mondják neked, valami oka csak kell, hogy legyen. Én sosem tapasztaltam, hogy bárki is lebutázott volna, mert soha nem kerültem olyan szituációba, amiből hülyeként jöttem volna ki. Mégis milyen helyzetben mondják, hogy "te tényleg ilyen buta vagy"?
2010. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

??? :))

amúgy sehogy...

2010. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy "buta" akkor lesz*rod :) Az okos ember nem foglalkozik az ilyen dolgokat , de szerintem is van neki valami oka...
2010. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod akik be tudnak szólni, azoknak adottságuk van hozzá. Ez épp úgy egy képesség, és érzék kell hozzá, mint a zenéhez, helyesíráshoz, rajzoláshoz, barkácsoláshoz, sporthoz stb. Ha neked ez nincs, ne is próbálkozz vissza vágni, mert az csak egy újabb kihagyhatatlan ziccer lesz annak, aki ehhez úgy mond ért. De abban biztos vagyok, van olyan terület, ahol te vagy tehetséges, amihez neked van olyan érzéked, ami az átlag feletti. Ha arra a területre át tudod vinni a beszólogatót, ott te "alázhatod" le. De legjobb nem tudomást venni róla, ha esetleg nem direkt bántásból teszi neves te is nyugodtan, vedd poénra, és azt tudd, nem az vagy akinek mások mondanak! Kritikát csak olyantól fogadj el, akiről tudod, szeret téged, és a te érdekedben bírál.
2010. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Háát tudod ha mindig osztanak ezzel,és modnjuk nem 1 ember b@szogat,akkor érdemes elgondolkozni kicsit..nem rosszból irom.
2010. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csak például nem röhögök a szánalmas vicceiken, vagy néha kicsit elkalandozok és visszakérdezek és egyből így vágnak vissza:S Egyetemen tanulok(méghozzá nem is egy gyengén,ami még jobban alátámasztja véleményem szerint ,hogy nem lehetek annyira hülye amilyennek ők látnak) és amikor így baráti társasággal vagyok akkor szokták ezt csinálni velem....
2010. jan. 13. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de az, hogy egyetemre jársz, nem jelent semmit. Lexikális tudással is lehet valaki buta, lassú felfogású. Nekem az egyik barátnőm ilyen. Ő is elvégzett elég nehéz egyetemet, de hogyis mondjam az élethez kissé buta. Nincs logikája, nehéz a felfogása. Mi persze így szeretjük, de aki nem ismeri, annak idegesítő is lehet, amikor pl. egy viccet harmadszorra magyarázol neki, és nem érti. Lehet, hogy rád is az ilyen dolgok miatt mondhatják, hogy "buta" vagy. Nem feltétlenül azért mert nem tudsz megoldani egy matematikai egyenletet. De, aki szeret, az így is szeret, csak esetleg nem biztos, hogy mindig van hozzád türelme.
2010. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj kedves kérdező de az írásodból ítélve aszthiszem megtudom érteni mért mondják hogy "buta" vagy ...
2010. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs baj se az írásoddal, se Veled. Én sem röhögök a "barátaim" hülye poénjain vagy nem veszek részt a hülyeségeikben és néha lehülyéznek, pedig ők együtt nem rendelkeznek olyan értelmi képességekkel, mint én egyedül.
2010. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagyon szétszórt gimis osztálytársnőm, akiről mindenki azt gondolta, hogy annyira el van a kis világában és nem figyel semmi másra, hogy az már nem egészséges. Akik nem ismerték annyira, butának is hihették volna, mert borzasztó nagy butaságokat tudott összehordani annak ellenére, hogy kitűnő tanuló volt. Képes volt ugyanazt megkérdezni 5-ször ugyanazon a napon. Semmit sem változott, még mindig nagyon "üresfejű", szegényke nagyon el van tájolódva a világ dolgairól, de végzős joghallgató. Szóval a lexikális tudás meg a mindennapi életben való jártasság között ég és föld a különbség. Mondok egy példát. Meséltem a lánynak, hogy x országba költöztem, kb. 10-szer elhangzott az ország neve, erre megkérdezi, hogy y országban milyen volt élni. Ennyire szétszórt. Szóval próbálj meg összeszedettebb lenni és akkor lehet, hogy máshogy fognak hozzád állni.
2010. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!