Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb a világ a...

Nem lenne jobb a világ a facebook nélkül?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 00:39
 1/8 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy nézzük a dolgot...

Ha azt az oldalát nézzük, hogy ilyen kép, olyan kép, 1 like=1 segítség akkor semmi értelme, kb. inkább ne is lenne... De vannak akik beszélgetésre, kapcsolattartásra, ismerkedésre használják, az a része, NAGYON JÓ hogy van. Tömören ennyit írok, de ezt sokáig feszegethetnénk tovább...

2014. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt gondolod, hogy a világot a Facebook teszi tönkre és jelentős javulást okozna, ha holnaptól nem lenne, akkor nagyon el vagy tévedve.
2014. júl. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha már egyszer valami megvan, az hadd szóljon!

De nem muszáj használni!

2014. júl. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%
Én is teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval csak még azt szeretném hozzáfűzni hogy vannak bizonyos emberek akik csak a facebookon tartják a kapcsolatot azokkal az ismerőseikkel akikkel nap, mint nap találkoznak-.- és visszatérve a kérdésedre jobb lenne a világ ha a facebook megmaradna-de sokkal kulturáltabb lenne remélem nem voltam túl hosszú :D
2014. júl. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5 éve vagyok regisztrálva. Napi szinten használom. 30 ismerősöm van. A barátaimmal van egy közös chatünk, ott beszéljük meg mindig a következő találkozót, vagy ha nem tudunk találkozni akkor ott beszélgetünk. Tagja vagyok pár csoportnak, lájkolok pár engem érdeklő oldalt, szeretem olvasni a híreiket. Én erre használom. Nem érdekelnek a lájkok, nincs feltöltve, csak egy db. képem, a profilképem. Szerintem ha normális keretek között használja valaki, akkor egy teljesen értelmes, jó oldal.
2014. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent, felőlem működhet, megszűnhet, nekem tökmindegy. Ha zavar, akkor minek használod?
2014. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy egyesek nem tudják használni, az nem a facebook hibája. A konyhakés sem hibás, ha leszúrnak vele valakit.

Nekem másokhoz képest kevés ismerősöm van mert nagyon szűröm, nem jelölgetek bárkit. Szerintem nagyon jó, hogy volt osztálytárssal, kollégával tudom újra felvenni a kapcsolatot, esetleg látni, hogy most megosztott a családról egy képet, látom, hogy hol tart az élete.

2014. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy, csak a messengert használom. Igazából rég rájöttem, hogy kimélnem kell magam tőle, mint száz másik hírportáltól is, semmi szükségem az ott lévő információk 99.9%ára.


A kérdésedre válaszolva szerintem mindegy, ha lenne, vagy nem, lenne helyette más. Ugyanolyan kérdés, megszűnne-e a szegénység, ha újra elosztanánk a javakat. Szerintem nem, ugyanúgy a szegények elvernék és ugyanott tartanánk.

2021. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!