Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy mit takar az ha egy fiú "páwa"? 31/kismama

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért fontos, hogy kismama vagy?
2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tegnap magyarázták el itt a gyk-n. Kb. olyan, mint egy diszkós, aki még bunkó is és menőzik a ruháival, telójával, stb., mindenkit lenéz, kivéve a hasonszőrű haverjait, ja és még ráadásul úgy öltözik, mint egy b*zi, de nem az.
2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
miért fontos, hogy kismama vagy? ők nem tudják használni a google-t? vagy miért?
2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt egy:


[link]

2014. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező attól tart, hogy taréjjal születik a gyereke.
2014. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

[link]


A haj miatt ragadt rájuk ez a név, mert a páva madár, ahol megjelenik, kitárja a tollait, felhívva magára a figyelmet. Az ember is ilyen amikor előveszi a drága telefont, 40táblánál, 90-nel megy a bmw-vel, stb

2014. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm, tényleg lehet, hogy attól tart. 27/közgazdász/budapesti/első generációs értelmiségi/szőke/vékony és még ezernyi A KÉRDÉSHEZ NEM kapcsolódó identitás:D:D
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rövidítés.

Pólus, Árkád, Westend, Aréna kezdőbetűiből - ezek az öhm... fiúk állandóan ide járnak szocializálódni és shoppingolni.

Most mondanám, hogy a páwa gyerekek "plázacicák", de mondom inkább "plázakandúrnak".

2014. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"plázakandúrnak" mehehe ez jó:) szerintem a kérdező ismerni akarja a zsenge fiatalok divatjainak kategóriáit - és jogosan, hamarosan (12 év múlva) ott áll előtte egy kiskamasz és lehet, hogy nem érti, mit mond.
2014. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!