Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a black metalról...

Mit gondoltok a black metalról, a black metalosokról?

Figyelt kérdés

Már mindenféle stílust végigkérdeztetek ma, ez pedig egy elég különös szubkultúra, kíváncsi vagyok, mit gondol róla az átlag idetévedő emberke. Remélem, érdekes vélemények fognak születni.

http://www.youtube.com/watch?v=TEVodXzNmPM < ha lenne olyan, aki még sosem találkozott ilyen zenével, itt művelődhet

(A tisztelt blekkes urak pedig remélhetőleg nem akarnak megölni, mert ilyen helyekre linkelgetem a zenéiket :D)


2009. dec. 28. 21:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
25/N vagyok, ha rám néznél, meg se mondanád, hogy hallgatok black metalt... Nekem bejön ez a zene, szeretek néha elmenni black koncertre, de ennyi. Nem tettem magamévá az ideológiájukat, nem tartozom a black szubkultúrához. 25/N
2010. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én szeretem de nagyon a Black Metalt. Öltözködésem kiemrül abban hogy van egy immortalos pulcsim meg egy Christian Epidemices polom és kész. Meg a szobámban vannak képek együttesekről meg démonokról. Hát az ideológia komolyabb dolog. Van oylan együttes PL: Gorgoroth, 1349, Carpathian Foerst, Marduk, Dark Funeral. Erre elmegy az ember nem egy koncertet kap ha nem oylan mintha templomba menne. Ezek sátánisták vagy olyan beállítottáságuak. Én nem vagy sátánista de sok gondolattal egyetértek. Én amúgy a dallamos szintis ágat szeretem jobban. Az sokkal jobban visszaadja a komor éjsötét sátáni hangulatot mintha gitárral darálnának. Én szerintem a Black Metal elsősorban a sátánizmusról kéne szóljon hiszen az első bandák is azok voltak. aztán meg ez nem egy oylan stílus amit majd kinövök. a festésnek is meg van a maga szerepe.
2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy rohadtul nem a nagyközönséget kell erről kérdezgetni,ez mindig is az igazi egy üldözött és megvetett stílus lesz!
2011. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Srapnel ***** válasza:
100%
Mert? Ki üldözi? Gyurcsányt sem üldözik annyira, mint amennyire ti hiszitek, hogy a black metált üldözik... Ugyan már.
2011. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDD ez a végén azért nagyot ütött...
2011. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!