Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jár valami következménnyel ha...

Jár valami következménnyel ha pl. egy rendőrnek azt mondom, hogy én rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak mondod, akkor nem.

Még maga az sem jár semmi következménnyel, ha tényleg az vagy.

Max. megver az illető, de akkor feljelentheted bántalmazásért.

Mint hatóágnak, ez neki nem jelent(het) semmit.

2009. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tuti kapsz egy nyakast. Mi egyszer a fegyverét akartuk elkérni. Nem vette jó néven :D
2009. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos büntetőtörvénykönyvileg nem.
2009. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Minek kell ezzel villogni?? Kit érdekel ??
2009. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A rendőr azt mondja majd, hogy de jó, mert én is.


Véleményszabadság van, mindenki azt gondol, amit akar, a törvény csak a vélemény kinyilvánításának egyes módjait üldözi.

2009. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Véleménnyilvánítás szabadsága. Nevezheted magadat rasszistának, kommunistának, majdnem akárminek, ez csak véleménnyilvánítás, ha tettleg nem bizonyítod, nem hordasz tiltott szimbólumokat, akkor nem fog semmit csinálni.
2009. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

És ha utánakiáltom hogy SÜN!!! ?


xd

2009. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

16:47

Na persze mond azt neki, hogy utálod a rendőröket, ha kocsival vagy egyből full ellenőrzés, még kerékkopás százalékát is...:D Az egy dolog hogy szabad vélemény nyilvánítás van, de a véleményedtől függően bánnak veled, és most nem csak erről a szituról van szó.

2009. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
A rendőrt nem érdekli :D. Én egyszer ültem a vasútállomáson a váróban, bent volt 3 cigány nő, ekkor jött két rendőr és kivágták őket onnan, majd közölték velük, hogy "ez váró az utasoknak, nem pedig cigányrezervátum" :D. Jó arcok voltak :D.
2009. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!