Bízol az emberekben?

Figyelt kérdés
Én régebben mindenkiben, főleg a barátaimban mindig bíitam, de átvertek, kijátszották a bizalmamat és mostmár senkiben sem bízom csak saját magamban.
2009. dec. 24. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
és ez most kit érdekelt?
2009. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én csak két emberben.Még nem vertek át soha,de alapból gyanakvó a természetem.Ezzel járt az,hogy hamar felkellett nőnöm...
2009. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
én már magamban sem bízom
2009. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt gondoltam, hogy az emberek alapvetően jók, és eddig nem is igazán kellett csalódnom, gonosz emberrel még nem találkoztam.


A bizalom egész más kérdés, soha senkiben nem bíztam meg, és szerintem ez jól is van így, mindenkinek így kellene tennie.

2009. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha bízol valakiben, akkor az a valaki is képes lesz megbízni benned. Persze lehet, hogy először az a személy nem tud mit kezdeni a "nagy szereteteddel", és az is megeshet, hogy ezt kihasználja, de valószínűleg meg is bánja, amikor azt látja rajtad, hogy nincs a kezedben se vasvilla, se időzített bomba, se semmilyen gyilkolászásra alkalmas eszköz. Vlehh... bocs, ez bizonyára az ünnepek hatása. Egyébként régen én is sok emberben megbíztam, de a családom ezt a "képességemet" teljesen tönkretette. Másrészt meg vannak olyan dolgok, amiket az olyan emberekkel sem szívesen osztanék meg, akikért egyébként az életemet adnám.
2009. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egykét ember, akikben jobban bízom, mint magamban (5-ös skálán kb 2-es). Magamban kevésbé (1-es), nagy általánosságban pedig senkiben sem (0). Lehet, hogy gyanakvó vagyok, de a tapasztalat tett ilyenné.
2009. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem bízok.

Én mindig magamból indultam ki, kár volt. Nem vagyok tökéletes, de amiket tettek velem, soha nem lennék rá képes. Árulás, hazugságok, átverések, pletyka (persze kitaláció), borzalom. Attól függetlenül igyekszem kapcsolatot teremteni, kell, hogy legyen normális ember.

2009. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM! Csak magamra és testvéremre számíthatok, másra nem!
2009. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!