Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bizol meg az emberekben?

Mennyire bizol meg az emberekben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

sok csalódást ért már, elég nemhéz megbíznom az emberekben ..

de ha megbízom valakiben, teljes mértékben : D

2010. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyanakvó vagyok. (alapból) előzmények.

A megérzéseimben bízom. Ha valami megérint, hogy valami nem stimmel, azonnal elzárkózom.

Szimpátia alapján ítélek. Kedvelem a nyílt, becsületes tekintetet. Eddig még általában bejött.

Viszont, ha valaki eljátssza a bizalmamat, soha többé nem tudok hinni neki.

Aztán minden kezdődik elölről.

Azt hiszem, ez már mindig így marad.

2010. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor megelőlegeztem már a bizalmat. Volt, hogy bevált, de legtöbb esetben csalódtam. Tehát én már nem igazán! Igaz az, hogy mindenki magából indul ki. én olyan vagyok, hogy ha megtisztelnek az emberek a bizalmukkal, akkor maximális tiszteletben tartom. Viszont ha rosszindulatot vélek felfedezni, akkor nagyon hamar lepattintok bárkit!
2010. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé bízom magamban, ezért nem esik nehezemre másokban is megbízni. Szerintem ezen múlik. (Példa: "Ha nem adnád vissza magadtól, amit kölcsön adtam, úgy is kiverem belőled!") :o)
2010. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elég naiv vagyok, általában bízom az emberekben, és a jóból indulok ki. De azért óvatos vagyok, hogyha komolyabb dolgokról van szó, vagy olyanról hogy baj érhet, pl. adatom nem adom ki idegennek, meg ilyen természetes dolgok. Én még sokszor akkor is megbízom az emberben, ha már eljátszotta a bizalmát. Könnyen megbocsátok. De még soha nem volt olyan, hogy nagyon átvertek volna. Nekem eddig bejött, hogy ilyen vagyok, mert, amikor kedves vagyok egy emberrel, aki nekem rosszat tett, és bízom benne, akkor meglepődig, és ezután legtöbben tisztelnek, szeretnek, elgodolkodnak, és m,egváltozik a véleményük. Én ezt tapasztaltam.
2010. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bízom meg bennük, mert rendszerint a jó szándék is "jó" szándékkal végződik. Így inkább marad az egyedüliség - bármilyen területen -, ami "előnye", hogy csak magamat hibáztathatom a hülyeségeim miatt...
2010. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ismerkedek, haverkodok, és viszonylag jó emberismerő képességgel vagyok megáldva, ezért könnyen ki tudom szúrni, ha valaki "alkalmas" arra, hogy lehet vele privát dolgokat is megbeszélni, vagy szorult helyzetben megkérni valamire.

De mindig ott a gyanú, régen sokan átvertek...

2010. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!