Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mostani 8. -osokat kérdezem,...

A mostani 8. -osokat kérdezem, hogy ti hogy vagytok ezzel az új közösségbe kerülés dologgal?

Figyelt kérdés
Örültök neki hogy megszabadultok a sok hülyétől,ha esetleg olyan a környezetek,vagy inkább nem akarjátok otthagyni a már jól megszokott osztályotokat?Nem féltek attól hogy esetleg nem sikerül beilleszkedni vagy még rosszabb lesz?Nekem olyan felemás érzéseim vannak,mert ugye itt is van barátnőm,meg már megszoktam a környezetet,meg a silit,de azért szeretnék új baráokat szerezni és lesz esélyem tiszta lappal kezdeni...

2014. febr. 25. 17:49
 1/8 sandor76 ***** válasza:
67%
Ne is mondd,mar harminc eve is utaltam.
2014. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vészes.Sokan mennek középsuliba egyedül,nulla ismeretségi körrel.Ki alakul majd a te baráti köröd osztályon belül értve.Nekem anno a 24fős osztályból 3-4ember volt akivel egyfolytában lógtam,haverkodtam.A többiekkel is jól megvoltam de velük nem volt olyan szoros a barátság dolog.A mi osztályunk 4csoportra volt ennél fogva osztva képzeletben.Nagyon jó dolog ez így.Ez már nem általános suli,igazából mindenkinek megvan a saját életfelfogása,nem is fogsz minden emberrel olyan szoros ismeretséget kötni mint általánosban,de ez nem is baj,és nem is hátrány.Tök jó lesz :)
2014. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem:) Igazából szerintem ha megyek ilyen gólya táborba akkor ott könnyebb lesz beilleszkednem,mert eddig is ha voltam ilyen táborokba,sokkal könnyebben megszoktam az embereket,mintha csak úgy bedobnának a suliba és szinte csak tanulunk,táborba meg azét rá vagy kényszerülve hogy kivedd a programokból a részed...
2014. febr. 25. 21:42
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is most vagyok nyolcadikos. Eddig nagyon féltem az új közösségtől, de most már nem. Most inkább az miatt félek, hogy felvesznek-e. Én nagyon szeretem az osztályom, de nagyon várom az új embereket. Biztos, hogy be tudsz illeszkedni, és találsz jó barátokat.:)
2014. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem hülye osztályom van,de furcsa lesz nem hallani szünetben mindig az üvöltözést,a közös puska-háziírást,röhögéseket.Nem lesz ilyen nyüzsi a gimiben.Legjobb bnőm jön velem egy suliba csak,meg talán az egyik évfolyamtársnőm.Nekem is jó lenne ha tiszta lappal kezdhetnék,szeretnék új embereket megismerni,új barátok,ez tök jó dolog.:) Barátkozós típus vagyok,szóval a beilleszkedéstől nem félek(annyira :D),de az új sulitól annál inkább..:( Ezt a sulit se szeretem annyira,de már megszoktam.:)
2014. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh!Hála istennek egy normálissuliba vesznek fel,mert ma néztem a sorrendet és 21. vagyok,igaz,abba az osztályba,ahova menni szeretnék,véletlen nem soroltak be,azért maj szólni kell,de legalább nem egy cigányokkal teli senkihelyre megyek :DDD
2014. márc. 7. 22:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval most tiszta megkönnyebbülés és Happy:DDD
2014. márc. 7. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Na,akkor sok szerencsét az új suliba!;))
2014. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!