Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új közösségbe beilleszkedni?

Új közösségbe beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy egy összeszokott közösségbe annyira nem könnyű, nyitott vagyok, igyekszem jófejkedni mindenkivel, de időm nincs rá, hogy mindenkivel jóba legyek, és akikkel jobba lettem nem hagyhatom őt őket azért, hogy hadd spanoljak le velük is. Meg gondolom elöször az osztállyal kéne összehaverkodni, bár nekem a suliból kb. mindenki ismeretlen, és amúgy úgy annyira az osztály nem az én társaságom, de most az elején hagynom kéne a többi osztályt is. Valami jó tanács?
2012. szept. 4. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
meg mondjuk a fiúk nem épp szociálisak, és ha én odamegyek más fiúkhoz, akkor nem én akarok lenni az "új csaj aki ide meg oda jár pasizni", mert hát na. szerencsére könnyen barátkozok meg ilyenek, de nem akarom, hogy bármiben is féltékenységre adjak okot.:D
2012. szept. 4. 16:54
 2/2 anonim válasza:
hát nem sok válasz érkezett azóta.
2016. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!