Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénz számolva az asszony...

Pénz számolva az asszony verve jó?

Figyelt kérdés
Ez a közmondás megállja a helyét?:D Első részét én is szivessen teszem,főleg ha van mit..(hóvége...),de a második részét én nem tudnám elképzelni,hogy megtegyem, úgy megverjem a barátnőmet,mint szódás a lovát!Pedig biztos nem véletlen alakult ki ez a közmondás...
2009. dec. 6. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2. része nem
2009. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok

erről kérdezzük meg Al Bundy-t xd

2009. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
igazi IQ bajnok lehetsz, ha a második felén gondolkodsz, hogy rendben lenne e az úgy, a barátnőd meg meneküljön
2009. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
15:51 nem..,mondom,nem tudnám megtenni,csak,hogy alakult ki ez a közmondás,az érdekel...!Amúgy meg sajnos vannak olyan családok,ahol ez divik!
2009. dec. 6. 15:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Jah,Al Bundy és a "No ma'am"...!:XD Nagyon nagy volt:))
2009. dec. 6. 15:55
 6/16 anonim válasza:
81%
Valószínűleg ezt a férfiak találták ki... De hidd el hogy van egy pár közmondás nők között is az ellenkező nemről. Nem hiszem hogy nagyon tetszenének...
2009. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyet mondjál légyszi!!!Kiváncsi vagyok rá:)
2009. dec. 6. 16:40
 8/16 anonim válasza:

Á ezt a viccet most találtam;

Mit mondott Isten, amikor elkészült Ádámmal? Hát ennél tudok jobbat is...

Bocs, nem akarok egyszemélyes feminista mozgalomnak tűnni, de csak érzed a főkérdésed realitását... :S

2009. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi...!:)A realitása?Hát ledöbbennél ha tudnád,hogy sajnos mennyi családnál van ez igy...
2009. dec. 6. 17:00
 10/16 anonim válasza:
50%
Félreértesz. Nálad van a baj, ha egyáltalán eszedbe jut a kérdés hogy jó-e így ez a mondat vagy sem. Az asszony verve? Jesszus... Próbálj inkább a "tiszta udvar rendes ház" alapon élni. Szerintem barátnőd is inkább örülne az utóbbinak.
2009. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!