Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az államfő meglátogatta a lelőtt roma asszony gyerekét?

Figyelt kérdés

Engem felháborít, hogy őszinte legyek! ígértek neki mindenféle támogatást, meg hogy figyelemmel kísérik az életét. És mi van azzal a két kislánnyal, akiknek az édesapját a szemük láttára lincselték meg? Őket miért nem látogattásk meg? Őket miért nem támogatják? Tényleg ennyire mi lennénk már hátrányban a saját oszágunkban? Már lassan minket ér negatív megkülönböztetés.

Főleg ha azt is hozzáveszem, hogy egy roma előbb kap segélyt, mint egy fehér. Pedig a fehér lehet, h egész életét végigdolgozta, míg a roma csak lopott csalt hazudott. Hol van itt az igazság? Lassan nekünk kell kisebbségi önkormányzatot alakítanunk?


2009. aug. 19. 00:18
1 2
 1/19 Giovanni ***** válasza:
11%
Beteg vagy barátom!
2009. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
érdekelne miért gondolod ezt
2009. aug. 19. 00:30
 3/19 Giovanni ***** válasza:
11%
Uszítod a népet! Nincs elég rasszizmus,nincs elég nem mérlegelő ember?Még te is kattanj már a témáról!mert off-olok és kérdezem azt h."Simon Tibit magyarok verték halálra azt miért nem kapták fel?"Ennyi.Szal ne csináld haver.
2009. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Elsőke, te meg rasszista.
2009. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
első, második ugyanaz. Szal akkor megint nekem kell kussban maradnom a saját hazámban. Köszi, mindent értek! Te uszítod az embereket a saját hozzáállásoddal.
2009. aug. 19. 00:40
 6/19 A kérdező kommentje:
jah, egyébként az olaszliszkai lincselésre gondoltam, ez kimaradt a kérdésből
2009. aug. 19. 00:42
 7/19 Giovanni ***** válasza:
17%
Látod.? ebből most lesz 30-40 válasz mind a romákról meg h. milyenek...Most ez miért jó?
2009. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ha nem lennétek olyanok, amilyenek, akkor nyílván nem lenne itt sem ennyi negatív vélemény. De nem fogok veled vitatkozni! Te is tudod, h igazam/igazunk van, azért félsz! Talán tenni kéne ellene és akkor nem ez lenne a vélemény és ez a kérdés sem merülhetett volna fel.
2009. aug. 19. 00:44
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, 00:38-as voltam. Nem, az a válaszom nem neked szólt. A fölvetésed teljesen jogos! Amíg az akármilyen kisebbségek ilyen szintű pozitív diszkriminációt élveznek, addig nem számíthatunk a kettős mércézés megszűnésére.
2009. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Giovanni ***** válasza:
0%
Milyen hazádban?XDDDDDD Tudod h. nézne ki egy 100% magyar?(ami nincs)Max 1005 érzésű magyar lehetsz.Hazád.xD "Nekem is a hazám ha úgy nézzük" De nem érdekel.
2009. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!