Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az államfő meglátogatta a lelőtt roma asszony gyerekét?

Figyelt kérdés

Engem felháborít, hogy őszinte legyek! ígértek neki mindenféle támogatást, meg hogy figyelemmel kísérik az életét. És mi van azzal a két kislánnyal, akiknek az édesapját a szemük láttára lincselték meg? Őket miért nem látogattásk meg? Őket miért nem támogatják? Tényleg ennyire mi lennénk már hátrányban a saját oszágunkban? Már lassan minket ér negatív megkülönböztetés.

Főleg ha azt is hozzáveszem, hogy egy roma előbb kap segélyt, mint egy fehér. Pedig a fehér lehet, h egész életét végigdolgozta, míg a roma csak lopott csalt hazudott. Hol van itt az igazság? Lassan nekünk kell kisebbségi önkormányzatot alakítanunk?


2009. aug. 19. 00:18
1 2
 11/19 Giovanni ***** válasza:
0%
Ember egyedül mi a ló füttyöt csináljak?vagy akár a 400-500 velem együtt érző emberrel több 1000-rel?
2009. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha én azt mondom van Magyarországon c.gánybűnözés, akkor rasszista vagyok, menjek a p.csába. De ha hallod a hireket, akkor nem azt mondják, hogy egy magyar kislány halt meg, nem, akkor szigorúan c.gány gyerekről van szó, és nem magyarról... Ki érti ezt?


Szerintem szavazz a Jobbikra!

2009. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Mit gondoltok arról, hogy az államfő...?


Azt, hogy Solyóm László alkalmatlan a köztársasági elnöki tisztségre.

Ezt már az országgyűlési képviselők költségtérítési ügyekor végképp bebizonyította.


(A kérdésről meg azt, hogy ez politikai kérdés, nem a Kultúra és közösség rovatba való.)

2009. aug. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! Ha oda lenne való, már rég átteték volna a modik! De ez legyen a legnagyobb bajod!
2009. aug. 19. 07:13
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
az róla a véleményem, hogy szerintem marha sz@rul tették, pont azért, amiért ti is mondjátok: bejelentik ha meghal két c.gány, de a többszáz magyart nem...vagy például mikor a tanár nem adja meg a jegyet, annyit mondanak, hogy a 'kislány szülei bementek, és megfenyegették/megverték a tanárt', azt már nem teszik hozzá, hogy melyik rasszhoz is tartozott a család..mellesleg véleményem szerint ezekben a gyilkosságokban is c.gányok a bűnösök, csak azért, hogy róluk legyen szó...
2009. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

neked a 06:48-as válaszból csak "ennyi le belőle jött "?!?

(már csak hogy ne távolodjunk el túlságosan az "oda lenne való"-tól :)


A kérdés, és nem a kérdésfeltevés, tehát az eset politikai kérdés, azaz politikai ügy.

Nem a magyarság "Kultúrájáról és közösség"-éről szól,

és a köztársasági elnök "Kultúrájáról" sem árulkodik,

hanem Sólyom László politikai elfogultságát, befolyásolhatóságát (elkötelezettségét?) bizonyítja,

és a köztársasági elnöki tisztségre való alkalmatlanságáról tanúskodik.

2009. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Az én beteg gyerekemet mikor fogja meglátogatni?
2009. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
60%
Kedves kérdező! Egyetértek veled, nekem is hasonló dolgok jutottak eszembe, mikor hallottam. Felháborító. Szerintem csak azért csinálják, mert meg akarják mutatni hogy mennyire jófejek, mennyire támogatják a "kisebbséget" ami ma már lassan (ha így szaporodnak) többség! Utálom az ilyen nagyon felkapott dolgokat, marketing az egész a kormánynak,hogy hú de együttérzők. Undorító.
2009. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igen sajnos itt lassan mi leszünk a kisebbség.ugyanis a kormány nyal a romáknak,hiszen aegyre több fehér pártol el tőlük,így a romák még vannak 1million ha nem többen. ez későbbi választásoknál jól jön majd nekik...ez a magyar állam,gratula nekik!! hogy minél tovább meresszék aseggüket a vadij ingyen jött 32millás bmw-jükben!!és igen sajnos ha igy megy tovább mi leszünk a kisebbség..elkell innnen húzni. menekülj magyar!!!
2009. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!