Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a cigányoktól nem kéne...

Ha a cigányoktól nem kéne félni az utcán, nem bandáznának lopnának, rabolnának, csoportosan garázdálkodnának, akkor utálnád őket?

Figyelt kérdés
A segélytől most tekintsünk el, mintha nem is lenne, az más kérdés. Az most úgyis el fog úszni szépen lassan mivel válság van és az önkormányzatoknál is alig van pénz.
2009. dec. 2. 09:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

köszi, amúgy tényleg naiv vagyok...

most lebuktam :)

de azért te meg ne stresszeld magad feleslegesen

2009. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem. De ez sosem fog bekövetkezni.
2009. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Belém már négyszer kötöttek bőrfejűek, pedig fehér vagyok, mint a hó. Olyanok, akik felszállnak matt részegen a villamosra, locsolják a sört az emberekre, ordibálnak, és ha valaki rájuk néz, nekimennek.

Akkor én most azt mondom, hogy minden bőrfejű egy rohadt részeges állat, aki csak balhézni akar. Érzed az iróniát?

2009. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező te unatkozol?

Írd be a keresőbe,hogy cigány és szerintem kiad 200 kérdést,nem általánosítok 4 családot ismerek akik tisztességesek a többit nem szeretem,de nem foglalkozom velük olyan szinten,mint te főleg nem félek tőlük.Sosem foglalkoztatott,hogy segélyből élnek az ő bajuk hidd el a segély semmire nem elég éheznek amúgy is,menj el borsodba nézd meg milyen a helyzet. A 8.kerületben gondolom rengetek cigány k*rva,strici,éhező emberek vannak,meg nagymenős bandában járó "raj" csávok,de ezen úgysem tudsz változtatni úgyhogy inább éld az életed.

2009. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem érzem az iróniádat. keress még pár ezer embert akibe folyamatosan belekötnek (nem ugyanazok) a bőrfejűek és akkor már lehet mondani, hogy sok bőrfejű ilyen meg olyan.


Ez a te tapasztalatod. Ha körbekérdezgetnénk párezer embert, akkor nem a bőrfejűekkel lenne több bajuk. De ettől függetlenül az általad említett bőrfejűeket se hagynám büntetlenül.

2009. dec. 2. 10:51
 16/26 A kérdező kommentje:

utolsó igazából most megmutattad a valódi arcodat. Te szarsz mindenki másra. Neked jó, mert nem bántanak, mert nem olyan helyen laksz, a többi ember le van szarva, te csak a magad dolgával foglalkozol. Ez itt a probléma.


Valószínűleg fogsz te még olyan helyzetbe kerülni amikor nem lesz melletted senki ismerős de segítségre szorulsz, de nem fog segíteni senki, mert úgy gondolkodnak mint te, hogy nem az ő dolguk. nem kell válaszolnod.

2009. dec. 2. 10:54
 17/26 A kérdező kommentje:
jah mellesleg lehetne változtatni, ha nem gondolkodna annyi ember úgy mint te.
2009. dec. 2. 10:54
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
N jó én nem vitatkozom,mellesleg 3 évig éltem egy cigánylakta településen az ott lakók több,mint a fele cigány volt szóval ezt megint nem te tudod.Azért vagyok rossz,mert nem foglalkoztat,az hogy mennyi cigány él segélyen nevetséges vagy. Jobb dolgom is van annál,hogy nézegessem mikor mit tetsznek a cigányok.Ha meg a 8 kerben laksz akkor az a te bajod,pest elég nagy város,de szerintem személyesen egy cigányt sem ismersz,pontosan ezért általánositasz.Minden jót további idióta válaszodat ne haragudj,de nem fogom elolvasni,mert mennem kell dolgozni.
2009. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 baranyi kálmanné ***** válasza:
Kérdező csak te a 8- ker ismered meg borsodikat ? Szerintem részben a társadalom miatt jutottunk idáig .Ha valamelyik roma elér valamit pl: normális háza van vagy,kocsija akkor mindjárt azt mondják a magyarok biztos lopásbol van neki.
2009. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésedre a válaszom IGEN utálnám őket mint a sz@rt ugyan is ez sohasem fog bekövetkezni és ennél csak rosszabb lesz a helyzet.Én Borsodban lakok és itt a cigányok nagyon elvannak szaporodva és nagyon szemtelenek!Kötekednek törnek zúznak senkit se kímélnek.Ahol lakom 1 roma családot ismerek akik rendesek és dolgoznak.A többiek közmunkán ÜLNEK és elnézik ahogy a hülye magyarok dolgoznak vagy otthon segélyeken élnek 4-6 gyerek mellett! Van egy játszóterünk amit a cigánygyerekek kisajátították maguknak és ha magyar gyerekek mennének játszani azokat megverik elzavarják vagy meglopják szóval ezekből se lesz semmi.

A rendőrség meg tehetetlen mert félnek a cigányoktól.Szóval aki nem itt lakik az nyugodtan jöjjön ide lakni megtudná mi az a cigány bűnözés!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!