Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy is van akkor ez a zsidóság?

Hogy is van akkor ez a zsidóság?

Figyelt kérdés
Sokfelől lehet hallahani a "csúnya,rossz,gonosz" zsidókról.Elvileg ők uralják a médiát,a politikát és bankokat.De ezt mégis mire lehet alapozni?Nemtudom hogy tényleg jogos lenne-e őket elitélnem...Ha valaki elmagyarázná hogy is van ez,meköszönném,és értelmes válaszokat várok:)
2009. nov. 30. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint (mint má előttem is írták) nem hagytak nekik más lehetőséget csak a kereskedést és nem elfelejtendő hogy a MŰVÉSZETET, ZENÉT, és TUDOMÁNYT!! És valóban a legtöbb médiafejes, bankár stb.. zsidó, mert jó érzékük van hozzá és nagyon sok énekes, művész, értelmiségi ember!Kutatók, feltalálók. Az emberek igazából azért utálják a zsidókat mert irigyek, és másrészt "jó poén" zsidózni, de ebben nem értek egyet...


És kedves előző! mért gondolod hogy valaki teljesen végig is fogja olvasni?Azért ez elég sok, és nem fogunk órákat emiatt a számítógép előtt ülni.

2011. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint (mint már előttem is írták) nem hagytak nekik más lehetőséget csak a kereskedést és nem elfelejtendő hogy a MŰVÉSZETET, ZENÉT, és TUDOMÁNYT!! És valóban a legtöbb médiafejes, bankár stb.. zsidó, mert jó érzékük van hozzá és nagyon sok zenész, énekes, művész, értelmiségi ember!Kutatók, feltalálók. Az emberek igazából azért utálják a zsidókat mert irigyek, és másrészt "jó poén" zsidózni, de ebben nem értek egyet...


És kedves előző! mért gondolod hogy valaki teljesen végig is fogja olvasni?Azért ez elég sok, és nem fogunk órákat emiatt a számítógép előtt ülni.

2011. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

bocsi, nem tudom mért küldte el kétszer :S

/és az első sorban az már akart lenni/

2011. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!