Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet buta kérdés, de nemhagy...

Lehet buta kérdés, de nemhagy nyugodni már több mint egy évtizede! Mit gondoltok? Bővebben alul

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok (89ben születtem). Néhány éves voltam(kb 5-7) amikor egyik nyáron anya elvitt a nagynénjéhez h vigyázzon rám. Na én tvzni kezdtem... és volt egy reklámféleség ami akkor nagyon megviselt, és azóta is nekem egy horror az a bejátszás:D mais erről álmodtam... a reklámból annyira emlékszem h egy hang énekelte h "Benne vagyok, benne benne, benne vagyok a "XY" Kódexbe" nagggyon félelmetes hangon :D képben meg annyira h egy könyv bejött, és egy ürge volt az elején...közbe ment ez az "ének"... Nos, nemtudná vki megmondani hogy melyik reklám volt ez? És igazából milyen Kódexről szól? Tudom bután hangzik, de többmint 10 éve nemtudok rájönni, és gyerekkorom egyik meghatározó félelme volt ez a reklám.... nemvagyok benne biztos,de mintha az annakidején sugárzott MSaton láttam vna a bejátszást, v Magyar Televízión. Anyát kérdeztem róla, szerinte Szaknévsoros reklám lehetett, mert az kb akkoriban jött be, de sztem nem...:S
2009. nov. 23. 07:14
1 2
 11/14 Blaiseboy válasza:

Én is keresem ezt a reklámot, de sehol nem találom.

Te megtaláltad azóta?

2015. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Esetleg azóta megtalálta valaki?
2019. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen,de nem mondom meg! :-)
2021. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a Youtube-on továbbra sincs fent :(
jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!