Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom kezd...

Az egyik legjobb barátom kezd elviselhetetlen lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég az egyik legjobb barátom nagyapja meghalt és az összes cuccot amit az öreg felhalmozott a srác eladta és sok pénzre tett szert. Azóta a srácot csak a pénz érdekli, drága cuccokba jár kérkedik velük. Nemrég megvoolt beszélve egy közös program de ő szó nélkül inkább elment pénzt keresni. Kezd elegem lenni h. mindig csak a pénzen, a drága dolgokon jár az agya (ráadásúl pofátlanúl bunkó is lett) és nem olyan mint régen.

Mit tehetnék? Nagyon jó barátok lettünk és eléggé sz*r ezt nézni amiket mostanába csinál. (19F)


2009. nov. 22. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

elment pénzt keresni: szal elment árulni a cuccot, vagy mire gondolsz?

amúgy nem tudsz mit tenni. Sokakat az öröklés iszonyúan tönkre tesz főleg ilyen korban, főleg ha hajlamosak zsugorinak fösvénynek lenni.


az ember így veszti el a barátait és persze ajd lesznek neki újak, aki az ő körében mozognak.

2009. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neeem nem árul zöldet. Csak telepített gépre vindózt.

Én azon gondolkodom, hogy hagyom a gyereket a fenébe szinte csak én vagyok az egyetlen barátja nekem meg vannak mások is. Csak elég sokat tettünk egymásért és eléggé nyomi dolog lenne csak úgy hanyagolni szerintem.

2009. nov. 22. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

félreérted. azt hittem, hogy a nagyapja cuccait megy árulni, arra a "cucc"-ra gondoltam.


win telepítéssel pénzt? hát annyira nem nagy meló, az nem lehet egy állandó jövedelem. Gondolom nagyon gazdag akart lenni és most sikerült neki.


hát nmtom, még megteheted, hogy "beolvasol neki", tehát szemébe mondod ami a bajod, hogy milyen lett és ez nem tetszik. Nem vesztesz vele semmit sem ha úgyis különmentek. De lehet, hogy észhez térítené.

2009. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaa azokat már eladta mert a nagyapja sok régi cuccot Pl világháborús kitüntetéseket meg érmeket halmozott fel és ezekből lett sok zséje.


Én meg pont az ellentéte vagyok akinek nincs pénze és az bosszant h. rendesen lenéz. lehet így jobb lesz ha hanyagolom.

2009. nov. 22. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Le kéne ülni és beszélgetni ezekről a dolgokról.

Lehet a halál megviselte, a sok pénz csak kitölti az űrt a fájdalmat.

2009. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!