Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm (rossz)...

Az egyik ismerősöm (rossz) szokása, hogy belevizel a mosogatóba. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Lusta kimenni wcre, szerintem elég kiábrándító.

2013. okt. 26. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
"Lusta kimenni wcre", miért, a konyhában alszik? Azon a tányéron adnék neki enni, amire rávizel a mosogatóban, ha épp kedve szottyan.
2013. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál, a konyhában sokszor delériumosan elalszik.
2013. okt. 26. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez férfiaknál bizony előfordul :)

Én nő vagyok, de mikor olyan albiban laktam, hogy a folyosó másik végén volt a klotyó, éjjel nem mertem kimenni, hanem egy pohárba pisiltem, és beleöntöttem a csapba.

Mellesleg a vizelet fertőtlenítő hatású, és a fekáliával ellentétben nem mérgező.

2013. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

"Mellesleg a vizelet fertőtlenítő hatású,"

Nem, nem az. Mikor kijön, akkor steril, de nem fertőtlenít. Sajnos sokan keverik a két dolgot.

:)

2013. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
És még engem neveznek parasztnak, ha befingok a takaró alá és fellibbentem a takarót...
2013. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy a vizeletet fertőtlenítésre használták régen, azt sok helyen olvastam. Pl.háborúban, hajótöréskor, ha nem volt más kéznél, egyszerűen lepisálták a sebet.

De van aki ma is hisz ebben:


"A téma szakértői szerint a vizelet nemcsak belsőleg, de külsőleg is hatásos. A tapasztalatok szerint sebfertőtlenítésre és a kirepedezett bőr ápolására egyaránt alkalmas. Elég csupán napi pár cseppet dörzsölni az érintett felületre, és a bőrünk visszanyeri rugalmasságát."


Forrás: [link]

2013. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megértem, hogy fertőtlenítő hatása van, de akkor kérd meg a szüleidet, hogy legközelebb Mielőtt ennél a tányérból, hugyozzanak bele.
2013. okt. 27. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem élnek a szüleim, kedves :(

Töredelmesen bevallom, 54 éves vagyok.

2013. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem feltétlenül rád gondoltam, ne vedd kérlek szívedre. Bocsánat
2013. okt. 27. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Én meg nem bagatellizálni akartam a problémádat, csak vigasztalni akartalak.
2013. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!