Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális dolog hogy nekem...

Ez normális dolog hogy nekem rosszul esik? Rossz volt ez tőlem?

Figyelt kérdés
1 hònapja meghalt egy 44èves férfi, õngyilkos lett! A felesége nem gyászol, nem gondozza a sírt sem, még az temetéses koszorùkat sem szedte le pedig élők!Na és én levettem a családiról a szalagot és bedobtam a postaládájába! Szerintem ez nem sír gyalázás csak undorító hogy a házába lakik és ennyire nem képes h gondozza a sírt már csak a 2éves lányuk miatt is, hisz a ffi anyukája meghalt mert már a lábát is levágták, a huga meg beteg!
2012. júl. 8. 22:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá?
2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs hozzá semmi közöd.
2012. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy nincs ideje a temetőbe járkálni.Az csak a külvilágnak szól. Én is csak évente egyszer megyek ki. A halottaknak mindegy,hogy hányszor mennek a sírjukhoz. Rájuk gondolni otthon is lehet.
2012. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé magánügy ahhoz, hogy ne érezze azt bárki, hogy mindenáron bele kell avatkoznia...
2012. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy neked esik rosszul, közöd nincs hozzá, hogy ki hogy gyászol. És igen, ez majdnem sírgyalázás.. Fogalmad nincs róla, hogy mit él át.
2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán te kijük vagy? Ha semmi közöd hozzá akkor nem normális dolog hogy beleavatkozol.

A felesége lehet hogy annyira maga alatt van hogy inkább nem is akar ezzel foglalkozni. Meg tudom érteni. Nekem sem ez lenne az első az életemben, már bocs. A halottnak teljesen mindegy hogy milyen a sírja, őt már nem érdekli. Azt meg honnan tudhatod hogy gyászol-e a feleség? Ahhoz a gondolataiba kéne látnod...

2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem egy irtózatos nagy tapló vagy.

Első az, igen, hogy az ég világon semmi közöd hozzá.

A másik, ami még fontosabb, hogy szerinted az a legégbekiáltóbb dolga, miután a férje meghalt, hogy piperézze a sírt???

Könyörgöm, csak 1 hónap telt el!

Ha velem ilyen tragédia történne és 1 hónapig szinte ki sem mozdulnék otthonról, nem hogy a sírral törődjek.

Hatalmas nagy paraszt vagy.

Gratulálok, hogy még a szalaggal is "belerúgtál" egyet egy gyászoló feleségbe.

L/25

2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 bromkrezol ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, mig valaki a családodból öngyilkos lesz, és akkor foglalkozhatsz a sírjával...
2012. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem derül ki, hogy te milyen kapcsolatban vagy a családdal. Viszont amit leírtál az abszolút nem volt normális dolog. Nem látsz bele a családi dolgukba, hogy valójában mi történt. Mégha a nő valóban egy perszóna is szerintem egyenesen felháborító, hogy bedobod a sírról való szalagot a postaládájába. Lehet ő így dolgozza fel, lehet, hogy lelkileg nem bír még kimenni oda....Sok itt a lehet...Nincs jogod ilyet tenni, kivéve ha közeli rokon, ismerős vagy, akkor tedd egy kicsit rendbe a sírt.
2012. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítélkezz! Borzasztó lehet azoknak az élete, akiknek a családtagja önkezével vetett véget az életének. Csak sejtéseink lehetnek, de el nem tudjuk képzelni, mit érezhetnek. Mi szakadhatott most arra az anyára...ott maradt egyedül egy két éves gyerekkel. Mert a férje ezt tette. Ezt nem lehet egy hónap alatt feldolgozni. Szerintem te érzéketlen vagy! Bedobtad a postaládájukba a koszorúról a szalagot? Mint egy "jóbarát"? Inkább ajánld fel a segítségedet nekik, ha annyira segíteni akarsz.
2012. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!