Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális dolog hogy nekem...

Ez normális dolog hogy nekem rosszul esik? Rossz volt ez tőlem?

Figyelt kérdés
1 hònapja meghalt egy 44èves férfi, õngyilkos lett! A felesége nem gyászol, nem gondozza a sírt sem, még az temetéses koszorùkat sem szedte le pedig élők!Na és én levettem a családiról a szalagot és bedobtam a postaládájába! Szerintem ez nem sír gyalázás csak undorító hogy a házába lakik és ennyire nem képes h gondozza a sírt már csak a 2éves lányuk miatt is, hisz a ffi anyukája meghalt mert már a lábát is levágták, a huga meg beteg!
2012. júl. 8. 22:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami oka.. nem tudhatod mi ment otthon...
2012. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Katalin?
2012. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
31 vagyok s nem taknyos, a fêrfi meg èdesapám jó barátja volt!
2012. júl. 9. 09:09
 24/32 anonim ***** válasza:
31 évesen hihetetlenül unalmas életed lehet, hogy olyan dolgokkal foglalkozol ami nem rád tartozik. Én is azt hittem, hogy egy tizenpár éves gyereknek támadtak világmegváltó ötletei.
2012. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Biztos 31 vagy? Nem egy frissen eljegyzett 20 éves?
2012. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nekem egy 3 éves lànyom van és egy 7éves fiam, de ha hasonlóan járnék én mindennap a temetőben lennék a férjem sírjánál, vagy lehet én szeretem!? Na meg valószínű hogy nem piacon röhögnék mint a hölgy, és tartanám a férje haverját szeretőmnek, pedig a nő 35éves de csalodotságot váltott ki belőlem!
2012. júl. 9. 10:51
 27/32 anonim ***** válasza:
De az te vagy, ez a nő meg ez a nő. Te is úgy élsz, ahogy akarsz meg ő is. Te akarod megszabni, hogy ő hogyan éljen?
2012. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom megszabni de ez aljas munka értük élt dolgozott, akkor miêrt nem tiszteli a holtat hogy legalâbb a sírjához kimenne!!!!!
2012. júl. 9. 12:00
 29/32 anonim ***** válasza:
Figyelj,biztos szar dolog ez de attól,hogy ezt kiírod meg te mérgelődsz...ő nyugodtan alszik.Én nekem is meglenne a véleményem,de attól te még nem tudsz változtatni ezen.Mindenkinek más a megnyilvánulása és gondolom ezen mindenki megbotránkozik na de ez van!Ne foglalkozz vele!Minek?Nincs értelme!Nem vagyunk egyformák,ki így ki úgy!!
2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Igen ám ez igaz, de nem szeretném ha az én rokonomat is kihasználja, mert mint nő látom milyen semmi szépség sincs benne szóval tudom a pénze miatt van vele
2012. júl. 9. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!