Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális dolog hogy nekem...

Ez normális dolog hogy nekem rosszul esik? Rossz volt ez tőlem?

Figyelt kérdés
1 hònapja meghalt egy 44èves férfi, õngyilkos lett! A felesége nem gyászol, nem gondozza a sírt sem, még az temetéses koszorùkat sem szedte le pedig élők!Na és én levettem a családiról a szalagot és bedobtam a postaládájába! Szerintem ez nem sír gyalázás csak undorító hogy a házába lakik és ennyire nem képes h gondozza a sírt már csak a 2éves lányuk miatt is, hisz a ffi anyukája meghalt mert már a lábát is levágták, a huga meg beteg!
2012. júl. 8. 22:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szegény feleség, nem elég hogy öngyilkos lett a férje, még unatkozó hülyegyerek is cseszteti emiatt...
2012. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Igen ám de már pasija van....søt még az öltözèkèn sem mutatja hanem kirívòan öltözik! Éa nekem is 3hónapja halt meg mamám, mikor anya felvett egy bèzs színů polót már egy nő mondta hogy ezt nem illik! De ez a nø ne bitorolja már a ffi házát ha emlèkét sem tiszteli akk kõltözzön kis és adja a hàzat a beteg tesónak
2012. júl. 8. 22:54
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

akármit csinál, semmi közöd hozzá.


én sem járok naponta a nagyszüleim sírjához, pedig őket tisztelem a világon a legjobban. viszont nem múlik el úgy nap, hogy ne gondoljak rájuk hálával és szeretettel.


igen, iszonyat tapló dolog beavatkozni önkényesen mások magánéletébe. kinek képzeled te magad, mégis!???

2012. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
mi közöd hozzá, hogy hogyan öltözik? meg hogy mit csinál a sírral? hagyd békén, tapló vagy.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem, hogy neked mi közöd hozzá? Véleményed lehet, de beleavatkozni elég nagy taplóság.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nőt veri a sors és még hülyékkel is van körülvéve, hagyd békén kérdező, had élje az életét...
2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Te valami 12 éves taknyos vagy szerintem. Adok egy jó tanácsot ne üsd bele az orrod más dolgába,mert vannak olyan tipusú udvarias úriemberek és hölgyek,akik nem csak ejnye bejnyéznek ha zavarja őket a nagy szád,hanem kiverik a szart is belőled.
2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol vele?És mi közöd hozzá?Sok ráérő ember van köztük te is!Milyen rossz öregasszony lesz belőled!!!

Mindenki úgy gyászol ahogy akar és ha nem akkor nem!

Szóval az eszem megáll milyen emberek vannak!!

2012. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy a nő mit csinál, neked semmi közöd hozzá. Van egy 2 éves kislánya, szerinted hova menjen vele? Szállj le a nőről..


Régen cseszték már fel ennyire az agyam.

2012. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, mint az előttem szóló.
2012. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!