Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Tesco-ban, a WC- ben,...

A Tesco-ban, a WC- ben, mosdóban van kamera?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 13:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
40%
én a minap találtam a wc kagylóban kamerát, kakinak volt álcázva
2009. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Az egyik ismerősöm aki a tescoban dolgozik azt mondta, hogy van, sőt, még a próbafülkében is.......:S
2009. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
39%

Szia!

A TESCOban van kamera, a WC-ben ha előtte lenyeled, a mosdóban ritkán. Ja, és ki van írva több helyre is, hogy "az áruházban kamerarendszer működik", a többihez meg szerinted mi közöd.?

2010. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Baromság! Teszkó vagy sem, a wc-ben nincs kamera és a mosdóban se. Viszont van biztonsági kapu a mosdóhoz vezető úton. Épp azért rakták oda hogy a felszekuzott cuccot ne tudjad bevinni és a wcben leszedni róla a szekut. Egyébként a budikefén is van szekumatrica. Múltkor mesélte az egyik őr a dohányzóban hogy a budiból kifelé menet besipolt a kapu egy nőnek, kipakoltatta a táskáját és előkerült a zacskóba becsomagolt szaros(!!!) wc kefe.
2010. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
96%

A Jászberényi TESCO ostroma!!!!


bocs a offért, de ez jó.


Az egyik haverom a szüleivel eljött hozzánk nyaralni, és úgy döntöttünk, hogy kikészítjük a Jászberényi TESCO-t.


Bementünk, mintha ellenőrök lennénk, odamentünk a húspulthoz, és kértünk 2 csirke-szárnyat.

azt kérem. az az mutattam a rondára.

és még egy olyat.

erre: a legkisebb kiadható mennyiség.............

én azt kérem.

jó odaadta, mondom: ezek majd mennek bevizsgálásra.

utánna: mint ha telefonálnék: te holvagy Tomi? a perfümösnél? okés fényképezd le az árát, és utánna amikor fizetsz, akkor kérj számlát róla.

( Tudtuk, hogy azzt fogják mondani, hogy drágább lett, és a címkét mg nem cserélték ki. )

Ott is mondtuk, hogy ez így nem jó, majd feljelentjük az áruházat, ez a vevő megtévesztése, és egyébként 300 000-re büntetmek érte.

másik kasszánál álltunk, más időben, és akkor már a kasszás mondta a többinek, hogy ellenőrök vannak.

Amikor én is fizettem, akkor visszanéztünk, és szó-szoros értelmében, a főnökök, ünneplő szerű ingben, vagy valami vezetők, szedették le dobozokba a cuccokat a polcokról.

Na akkor látszott csak hogy mennyi sz@r van egy TESCO-ban.

és amikor mentünk el, akkor néztel ott az előtérben az ablakon, és még erre jött a tetejére, hogy fekete NISSAN Navara-val voltunk, és lassan mentünk el.

Rendszéma meg: IRR volt, úgyhogy meglett a pánik a Jászberényi TEDSCO-ban, 2010 Április 25.-én.

2010. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!