Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtátok hogy a TESCO próbafül...

Tudtátok hogy a TESCO próbafülkéjéében kamera van?

Figyelt kérdés
Én is csak hallottam, valami ráteszed az ujjad és ha nins táv akkor kamera van mögötte mert a foncsor a tükör mögött van vagy hogy van. Szerintetek?
2010. ápr. 16. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráteszed az ujjad és nincs táv ezt nem értem.
2010. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs... fentről az emeletről figyelik a próbafülkéket nem e lopsz valamit.
2010. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Régebben is hallottam róla, most találtam is róla egy fórumot

[link]

Hát ugyebár ha normális tükör, és réteszed a kezed akkor van egy pár millis rés, és utána látod a kezed (itt még az újjlenyomatod is látod)

NA most elvileg a kamerás tükörbe nincs hely, mármint gondolom nem látod ezt a tükör vastagságnyi hézagot, hanem azonnal a kezed látszódik.

2010. ápr. 16. 12:35
 4/14 anonim ***** válasza:
igen?:o
2010. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer próbáltam a Tesco-ban,már akkor gyanús volt a próbafűlke,a mennyezetén lévő rácsozás miatt,olyan érzésem volt,mintha kameráznának onnan....

Na,ezentúl be se teszem a lábam oda ruhát vásárolni.

2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy kábel is megy a tükör mögé, ma én is megnézem, és egy kis csípőfogóval elvágom a kábelt ha lesz , megnézem mit szólnak hozzá :D
2010. ápr. 16. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor volt pár rossz napja a teszkó kamerának, és annak aki figyeli... elég sok ruhám van a Cherokee-bol :D
2010. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hát ugyebár ha normális tükör, és réteszed a kezed akkor van egy pár millis rés, és utána látod a kezed (itt még az újjlenyomatod is látod)

NA most elvileg a kamerás tükörbe nincs hely, mármint gondolom nem látod ezt a tükör vastagságnyi hézagot, hanem azonnal a kezed látszódik."


ezt vki megmagyarázná? mert nem értem...:$ :S

2010. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
igen? és ez mennyire törvényes? azért kiírhatnák vagy vmi...és aki bikini felsőt próbál?, most akartam venni, de ink nem :SS
2010. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éppen ma voltam: bikinit próbáltam, pedig direkt körül is néztem, mert én is hallottam a dolgot. Nem sok mellem van szóval nem lehetett egy nagy élmény :-)
2010. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!