Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtátok hogy a TESCO próbafül...

Tudtátok hogy a TESCO próbafülkéjéében kamera van?

Figyelt kérdés
Én is csak hallottam, valami ráteszed az ujjad és ha nins táv akkor kamera van mögötte mert a foncsor a tükör mögött van vagy hogy van. Szerintetek?
2010. ápr. 16. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kamera nem lehet a próbafülkében. A törvény bünteti. Szal ha ez tényleg igaz jól rá b.sztak.
2010. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mostmár értem a távot:) először is erre gondoltam,de köszi hogy leírtad. Aki írta,hogy még mindig nem érti,az próbálja ki egy tükrön,hogy odateszi a kezét és rögtön látni fogja. S hogy lehetne ezt kivizsgáltatni csajok?
2010. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már, városi legenda valószínűleg. Ott vannak a lopásgátló kapuk meg minden, és a teszkó elégé nagy vállalat ahhoz, h ne érje meg neki egy ilyen per, ami erősen alkotmányossági probléma is lenne. Ezt valami beképzelt liba találta ki, aki meg van győződve, hogy mindenki csakis őt akarja figyelni. Innen meg már úgy működik, mint amikor valaki a tetvességről kezd el beszélni... rögtön viszket a fejed. Amúgy egy hiperszuper icipici kamera, ami elfér a foncsorozott üveg mögött, nem lenne épp olcsó móka, és ennyit még a teszkónak se ér az a néhány esetleges lopás. :D Szóval nyugi. Ha meg mégis, akkor legfeljebb van néha egy-egy jó perce a biztonságiaknak. Na meg egy csomó rossz is, vannak ám nénik és bácsik is, meg csúnya emberek. xD
2010. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az jó mert múltkor a barátommal a próbafülkében csókolóztunk:D
2010. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!