Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok mért nem bírják...

A cigányok mért nem bírják ki, hogy ha elmegy mellettük valaki ne szóljanak be neki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen komolyan nem hiszem már el, hogy akárhányszor megyek valahova soha nem bírok úgy menni az utcán, hogy valami cigány ne találna be, de nem csak engem. Mi bajuk van ezeknek? Mért kell mindenkinek beszólni valamit? Ettől jobban érzik magukat vagy mi???

Szerintetek?


2009. okt. 29. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem nem bírják ki, hanem nem akarják kibírni. Ők inkább azt akarják, hogy minél 'frappánsabban' odaszóljanak.

Voltak cigány osztálytársaim, az osztály előtt már amikor oda sem ért az a valaki, kigondolta hogy mit fog neki beszólni...

Hát úgy csapatban tényleg vicces tud lenni, én mindenesetre nem játszanék ilyet, tudom azt is hogy milyen dolog a 'farok másik végén állni':-)

2009. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem nem szólnak be,sőt általában udvariasak...


nem vagyok cigány,tehát nem azért...nekem többször fütyülnek és szólnak be a nem cigányok..főleg kőművesek...:)

2009. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nemtudom, hogy fiú vagy lány vagy. Ha fiú, akkor a helyedben már rég leborotváltam volna a fejem és kimentem volna az utcára csak azért is támadjanak rám és jól megverhetem ők ugy mint a lovat...
2012. okt. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!