Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok mért nem bírják...

A cigányok mért nem bírják ki, hogy ha elmegy mellettük valaki ne szóljanak be neki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen komolyan nem hiszem már el, hogy akárhányszor megyek valahova soha nem bírok úgy menni az utcán, hogy valami cigány ne találna be, de nem csak engem. Mi bajuk van ezeknek? Mért kell mindenkinek beszólni valamit? Ettől jobban érzik magukat vagy mi???

Szerintetek?


2009. okt. 29. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert tanulatlanok,műveletlenek,és annyi eszük van mint egy 8 éves gyereknek.
2009. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

jah ettől jobban érzik magukat.

Tudod eléggé kevés cigány van aki valódi dolgokat ért el az életben, és ettől úgy érzik, hogy mivel ők bandában mennek és be mernek szólni 1-1embernek akinél erősebbek, akkor ők nagyon nagy emberek.

Ezt persze a legtöbb ember megteszi aki semmit nem ért el és az IQ-ja a béka segge alatt. Persze a cigóknál ez gyakoribb.

2009. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert a cigányok egy alsóbbrendű faj
2009. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Mert így nevelte a cigány apja meg az anyja.

Meg amúgyis 5-6 agyilag visszamaradott gyerekre nehéz vigyázni egy írástudatlan, buta 25-6 éves cigánylánnak.

2009. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg igazatok van. Hát nekem már nagyon elegem van belőlük, mert ahol lakom elég sok van...fuh alig várom, hogy elmenjek innen csak szegény szüleimet sajnálom akik itt maradnak :-( meg mamámat...
2009. okt. 29. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, amíg nem a Hős utcában laksz!

A postás a nyugdijakat az utca végén a buszmegállóban osztogatja, mert ha bemegy egy házba összeverik és kirabolják.Még egymást is. Lemész a boltba és mire hazamész üres a lakás! nem vicc!

2009. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Fuh ebbe bele sem akarok gondolni :-(

De ez nálunk is úgy működik, hogy ha elmegyünk valahova jól körülnézünk, hogy nem lát e minket senki...hogy ne tudják, hogy nem vagyunk itthon. Ja és persze a villany égve marad mintha lenne itt valaki...

Persze vannak olyanok is akik nem nagyon teszik ki a lábukat a házból, mert félnek otthagyni. :-( úgyhogy megértem nagyjából...

2009. okt. 29. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem áll elém késsel valaki (volt már rá példa), én nem nagyon "hallom meg" mit mond. Az az Ő problémája, lelki nyomora, minek izgassam magam rajta Én??? Ha neki ez a szórakozás, miért ne? Felőlem az ujját is szopogathatja, ugyanannyira nem érdekel. :D
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Többnyire a neveltetés miatt van, igen. Én kaptam már magyartól is hasonló beszólást, azok se feltétlenül szentek :) Ezek az emberek attól érzik magukat menőnek, hogy másokat piszkálhatnak, de ne törődj velük!
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
mert adott intelligenciával és neveltetéssel erre képesek. De nehogy azt hidd, hogy ez csak a cigányokra igaz. Az én eddigi tapasztalataimban a cigányok voltak a kisebbség ezek között, a kopasz skinhead barmok és a focihuligánok a döntő többség. Pont ugyanazt csinálják, és engem lényegesen gyakrabban találnak meg. Az olyan esetekről már nem is beszélve,. amikor felszállnak itthon egy villamosra berúgva vagy tízen, és hangosan elkezdenek szar szlovákiát énekelni, meg hasonlókat, hogy a szomszéd villamoskocsiban is csak őket lehessen hallani (hiába, no, bátor gyerekek ezek itt Pesten),aztán diadalittasan nézehetnek körbe, hogy na ehhez mit szólsz kisapám, kell balhé?
2009. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!