Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be a cigányo...

Miért szólogatnak be a cigányok, ha elsétálok mellettük és ők többen vannak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert balhét akarnak...Ilyen a fajtájuk..
2009. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Vérükben van...
2009. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
most nem a köteedés kedvéért,de nem csak a cigányok szólnak be,ha csordában vannak...
2009. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
#kötekedés
2009. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Mert ilyen a csordaszellem. Cigányok, nem-cigányok - csoportosan minden ember másképp viselkedik, mint egyedül; általában megnő az önbizalma, az egyedülálló felet a túloldalon zsákmánynak, prédának tekinti, mert érzi maga mögött a partnereit [akkor is, ha nem azok neki, csal azt hiszi róluk]. Szerintem.

//Az én osztálytársaim, akik nem cigányok, ugyanezt csinálják többesben velem. Ugyanezt.//

2009. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
86%
Nem csak a cigányok ilyenek. Vannak olyan osztálytársaim, akik nem szeretik a cigányokat, de ugyanúgy beszólnak mindenkinek, ha csoportban vannak. Egyedül meg se mernek szólalni.
2009. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Talán nagyzolásból a vérükben van.. keresik a balhét :S nem tudom de engem is zavar és idegesítő.. Mondjuk én lány vagyok és eléggé szemét megjegyzéseket szoktak tenni.. ráadásul volt már olyan, hogy egy csapat 10-14 éves purdé csinálta ezt.. Szerintem otthon tanulják.
2009. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Darth Vader


mert Magyargyűlölő szemetek

2009. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
mert cigányok. piszkálódós egy népség. lehet hogy csak csipkelődik, beszól, megjegyzést tesz. ha rosszabb, kötekedik, provokál. ilyen genetikailag örökli. egyedül lehet hogy ártalmatlan, de mintha osztódással szaporodna. hirtelen sok lesz belőle.
2009. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azért, mert utálják a magyarokat. Úgy érzik, elnyomják őket...

Igaz, hogy ezt nem csak a cigányok csinálják, de azért mégis: inkább rájuk jellemző, ők jutnak előbb eszünkbe, nem pedig a magyarok...

2009. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!