Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mindig nekem szólogatnak...

Miért mindig nekem szólogatnak be hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagyok szép de azért sosem hittem volna hogy ennyire csúnya vagyok mások szemében.Már az utcára is alig merek kimenni és ha jönnek helyes pasik akkor inkább lehajtom a fejem hogy ne is lássanak. Nem is nagyon járok sehova.
2010. máj. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány és közrejátszik... azért nekem is ismerős a szitu mostanában. Nem tuom mi lett velem, talán hormonzavar miatt csomó pattanásom jött ki. Már én se megyek ki ha nem muszály:((( Tartsa benned a lelket hogy nem vagy egyedül:)
2010. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sem tartom valami gyönyörűségnek magam,ráadásul dagi is vagyok. dehát így születtünk ezzel nem nagyon tudunk mit csinálni. :)

mivel sok rajtam a fölösleg utálok vásárolni,tehát szinte egyfolytába ugyan abba a ruhákba vagyok.én ezt tartom cikinek és tudom hogy az osztálytársaim szivük szerint megkérdeznék hogy "miért vagy mindig ugyan abban a ruhában?" den em kérdezik,mert tudják mi van!:)

tehát szerintem az lenne a legjobb megoldás ha barátokkal lennél minél többet,mert szerintem a barátok úgy szeretnek ahogy vagy. :)

2010. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak az a gond hogy nincs igazi barátnőm

meg már barátkozni sem nagyon merek...

2010. máj. 5. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

aki azt mondja hogy így született hogy dagadt lett az nemtudom mit érez, de hogy a dagadtságok nagyrészét nem a betegségek okozzák, hanem az hogy KUURRVASOKAT ESZNEK, és tudnának tenni az alakjukért, csak lusták rá... persze könnyű annak aki vékony... hát nem könnyű, vannak akik bármennyit esznek nem híznak, de én kicsit függök attól hogy mennyit eszek, ezért nekem is türtőztetnem kell magam, és mozgok, hogy ne hízzak el.

Szerintem sok nőből lehetne szép nő, csak vannak akik bemagyarázzák maguknak hogy valakinek úgyis tetszeni fognak, de ezek közül kevesebb lesz az olyan akivel egy húron pendülnek, így ha nagyobb társaságnak tetszel, jobban tudsz válogatni a jelentkezők közül.


Javaslom hogy kezdj valamit a testeddel, és utána javulni fog minden!

2010. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!