Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Okosabbnak tartod magadat az...

Okosabbnak tartod magadat az átlagnál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 22:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember annyira hülye, hogy a hajam égnek áll tőlük..Náluk okosabbnak tartom magam. Viszont minél többet tanulok vagy tudok meg egy dologról, annál inkább azt érzem, hogy mennyire sok mindent nem tudok még róla...
2010. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Szesze ***** válasza:
100%
Íme egy kivétel...igaz egészen jó tanuló vagyok, de valahogy mindig úgy érzem, hogy alig értek valamihez, és mások sokkal többet tudnak ebből-abból. Sokszor érzem, hogy egy néhány dolog kimaradt az életemből amiket meg kellett volna tanulni, de remélem, hogy még általános műveltségből fogok fejlődni. 18L
2010. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt hittem, hogy én buta vagyok de rá kellett jönnöm az emberek nagyrésze annyira hülye, hogy az már fáj.

Igen, sokkal okosabbnak tartom magam, főleg amióta felnőttem és tájékozottabb is lettem.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban, mert nagyon rossz amikor egyedül vagyok, csak a sok értetlen ember van körülöttem. Idegesítő és nem tudom hová meneküljek ilyenkor, mert mindenhol csak a hülyékkel találkozom.

Be szoktam zárkózni kicsit a házba, és tudományos cikkeket olvasok és különböző problémákat oldok meg :)

2010. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam túl okosnak, de tudom, hogy nem vagyok hülyébb az átlagnál. Ha találkozok valakivel, aki okosabb, bölcsebb, azt tisztelem, aki viszont kevésbé okos, mint én, annak próbálok segíteni (ha igényt tart rá).

Viszont sokkal kevésbé vagyok szűklátókörű mint mások, erre büszke vagyok^^

2010. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mert nagy a makkom!
2010. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs sok időm,ezért tömör leszek:

Igen! Sőt! Nekem van a legfejlettebb agyam a világon.Hatalmas tudással rendelkezek,rengeteg tapasztalattal-átéltem 2 világháborút,a francia forradalmat,a szocializmust,a kommunizmust,a Gyurcsány-Bajnai kormányt,és még ki tudja mit fogok!

Rettentő kreatív vagyok,Einstein fizikatudása ugyan már-már megközelíti az enyémet,de így is óriási tudással rendelkezek!

További jó napot kívánok minden kedves birkának!

2010. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Határozottan igen.
2010. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaimnál mindenképp intelligensebbnek tartom magam (szerencsére másoknak is ez a meglátása), ebből kifolyólag kissé egoista vagyok, de legalább beismerem. Viszont érzelmileg én is egy nagy nulla vagyok. Vicces volt szembesülni egy EQ teszt végén azzal, hogy a nők átlagosan 47, a férfiak 42, az autisták pedig 20 pontot érnek el egy ilyen teszten, ezzel szemben nekem kemény 14 pontom lett. Na mindegy, nem lehet mindenki tökéletes.:D
2011. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!