Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóságnak érzitek ezt, vagy...

Bunkóságnak érzitek ezt, vagy csak én vagyok érzékenyebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Állatorvosnál voltam a kutyámmal, mindenkitől elköszöntem a rendelőben, majd kiléptem a váróterembe. Ott kint állt az egyik orvos, de még időt sem hagyott, hogy köszönjek neki, máris megszólalt, hogy "és a köszönés?" Én ezen eléggé megsértődtem, mert nem vagyok már 5 éves, akit nevelni kell, meg éppen el voltam gondolkodva, hagyhatott volna egy kis időt, hogy észrevegyem, hogy áll ott valaki. Köszöntem volna, mint mindig (3 éve járok oda, ismerhetnének már). Azt már csak halkan merem megkérdezni, hogy mi lett volna, ha kiderül, hogy valami súlyos betegsége van a kutyámnak és azért vagyok elgondolkodva? Akkor is beszólt volna? Nem tudhatta, hogy csak oltani vittem, mert nem volt ott. Amúgy 17 éves vagyok, szerintem már nincs szükségem arra, hogy idegenek neveljenek... Mit gondoltok?
2010. febr. 2. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

igazad van

rossz napja lehetett, vagy alapból ilyen tuskó, frusztrált

2010. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne agyalj ilyeneken.. te tudod magadról, hogy normális vagy és lettél volna akkor meg miért stresszelsz?
2010. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt. Mármint a doki. Lehet különbséget tenni, ha valaki csak úgy el akar sunnyogni köszönés nélkül, vagy épp csak elgondolkozik valamin.
2010. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából ebben az egészben csak az bosszant, hogy idegenek nevelni próbálnak, mint egy kisgyereket. Én egy 5 évesnek sem szólnék be, hogy miért nem köszön, mert nem az én dolgom.
2010. febr. 2. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy egy álaltorvos pont ugyan olyan mint ha egy boltba mész be. Te vagy az ügyfél. Èn egy ilyen rendelöbe többet nem is vinném a kutyámat, minden sarkon ezer állatorvos jobbnál jobbak, vigyed legközelebb máshova. Attól hogy 17 éves vagy nem kell bunkónak lennie, söt rengeteg felnött nem köszön, azoknak is így beszól?

Szerintem nem vagy fontos nekik ezért szólt be.

2010. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még annyit hogy az ügyfélnek mindig igaza van, és egy ügyfélnek akkor sem szólunk be ha köcsög ha bunkó, akár milyen. Ezt a kedves doktor úr nem tudja. ìrd csak ki bátran melyik állatorvos volt.

vagy írd meg a homar.hu-ra.

2010. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig nem volt ilyen problémám, a többiek kedvesek mindig, egy hülye miatt nem szeretném, ha a többi ottani orvost is minősítenék, mert ők tényleg normálisak.
2010. febr. 2. 18:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Az sajnos, hogy az ügyfélnek mindig igaza van, a legtöbb magyart nem érdekli, sajnos ez a tapasztalatom. Pl. boltokban is, mindenhol az van, amit a tulaj mond, ha nem tetszik, mehetsz máshova. :( Részben persze igazuk van, hogy mindent nem köteles senki eltűrni, de azért az túlzás, ami egyes helyeken folyik.
2010. febr. 2. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak az ifjúságot akarja megnevelni, nehogy olyan felnőtté váljon, akikkel már nem "lehet" mit kezdeni. Mint amilyen gondolom, ő maga is:)

Hisz az ifjúság még oly formálható!


Ne vedd fel!!! A lényeg a kutyád, de keresnék másikat... Nem kutyát.:)

2010. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen neked van igazad, legközelebb jó hangosan köszönj már messziről, ha meglátod, talán majd elgondolkodik.... velem is volt ilyen, azóta mindig nagyon hangosan és hangsúlyosan köszönök az illetőnek már az út túloldaláról...dagad a melle a nyanyának, pedig mindenki más észreveszi, h gúnyból köszönök neki...
2010. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!