Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóságnak érzitek ezt, vagy...

Bunkóságnak érzitek ezt, vagy csak én vagyok érzékenyebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Állatorvosnál voltam a kutyámmal, mindenkitől elköszöntem a rendelőben, majd kiléptem a váróterembe. Ott kint állt az egyik orvos, de még időt sem hagyott, hogy köszönjek neki, máris megszólalt, hogy "és a köszönés?" Én ezen eléggé megsértődtem, mert nem vagyok már 5 éves, akit nevelni kell, meg éppen el voltam gondolkodva, hagyhatott volna egy kis időt, hogy észrevegyem, hogy áll ott valaki. Köszöntem volna, mint mindig (3 éve járok oda, ismerhetnének már). Azt már csak halkan merem megkérdezni, hogy mi lett volna, ha kiderül, hogy valami súlyos betegsége van a kutyámnak és azért vagyok elgondolkodva? Akkor is beszólt volna? Nem tudhatta, hogy csak oltani vittem, mert nem volt ott. Amúgy 17 éves vagyok, szerintem már nincs szükségem arra, hogy idegenek neveljenek... Mit gondoltok?
2010. febr. 2. 18:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. :)
2010. febr. 2. 19:17
 12/13 anonim ***** válasza:
a hangsúly nagyon fontos... nem lehet hogy kicsit viccelődni próbált? nem kell mindig mindenkiben a rosszat látni... persze ha bunkón mondta akkor teljesen igazad van :)
2010. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem bunkónak tűnt.
2010. febr. 14. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!