Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem jobbak a...

Csak szerintem jobbak a cigány haverok az átlagnál?

Figyelt kérdés
Pl kiállnak mellettem megvédenek stb. írjatok tapasztalatokat
2010. szept. 12. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, semmi köze ahhoz, hogy cigány-e vagy sem.
2010. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha te is cigány vagy, akkor biztosan....
2010. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

cigányok imádják a balhét. nem téged védenek meg, csak örülnek, hogy balhézhatnak verekedhetnek egyet.


de tudod az én haverjaim nem csak a verekedésben társak, hanem több mindenben lehet rájuk számítani, kinek mi a fontos.

2010. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Baromi igenyes ember lehetsz.
2010. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted.
2010. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Cigány haver egy ideig haver, de ha úgy adódik, simán megöl téged. Volt már ilyenre példa.

Van olyan ismerősöm, aki most azért ül börtönbe, mert cigány haverja kinyírt egy k*rvát, aztán a cigók ráfogták az egészet. Tárgyi bizonyíték nem volt, de a tanúvallomások miatt lecsukták. És most egyik volt cigány barátja sincs mellette, csak a rokonai, meg a barátnője (aki magyar). Ennyit erről.

2010. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, a cigány haver is pontosan annyira jó, amennyire önmagától jó barát. Ez nem azon múlik, hogy cigány-e. Ugyanúgy hátba támadhat akkor is ha cigány, akkor is ha nem. De a jó barát ezt nem teszi!
2010. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak szerinted.....
2010. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ember pozitiv tulajdonságai a helyes neveléstől, szocializálódástól "fejlődnek" ki, vagy nem. A származásnak ehhez nincs köze.
2010. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!