Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemsokára megyek középsuliba...

Nemsokára megyek középsuliba mit tegyek hogy ne szivassanak majd hanem valaki mást helyettem?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam hogy beszédstílús, beköpések vagy mik?
2009. okt. 22. 07:16
 1/4 anonim válasza:
Mármint az osztályod, vagy a felsőbb évfolyamok? Mert szerntem a felsőbb évfolyamos "gólyabált/gólyaavatást" nem lehet megúszni ki. orvosilag igazolt betegségel (legalábbis nálunk :) ) Ezt most csak onnét tudom, hogy mi is mosz "szivatjuk a 9.-eseket" és nálunk így megy. De lehet h a ti sulitokban másként mennek a dolgok. Az biztos ha szépen mosolyogsz és peköpsz mindenkit azzal csak egy kis álaszentnek fognak tartani (a további 4 v 5 évedet is megpecsételi főleg ha kiderül) de a szivatást attól még nem úszod meg .
2009. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk nincs szivatás XD nekün nem csinálnak olyat szerencsére.
2009. okt. 22. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt többféleképpen is meg lehet oldani. Az egyik módszer, hogy elvek nélkül alkalmazkodsz a többiekhez, és olyan leszel, mint ők (beszédstílus, zenei stílus, öltözködés). Egy másik, hogy mindenkit leversz, aki szívatni merészel.
2009. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a leverés már az alapsuliba is ment XD 14/L
2009. okt. 24. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!