Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A diszkókban fellelhető...

A diszkókban fellelhető kopasz, izompólós, ezüstláncos, gyúrós emberkék (átlagban) mit csinálhatnak "civilben"?

Figyelt kérdés
Szoktam diszkóba járni néha és látom ezeket az elemeket. Elgondolkodtam, hogy ők alapjáraton milyen emberek lehetnek amikor nincsenek az adott szórakozóhelyen. Mivel foglalkoznak?
2013. júl. 7. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom ugyanolyan munkat vegeznek, mint azok, akik maskepp oltozkodnek.

Mit gondolsz, arulkodik vkinek az izompolo, ezustlancos oltozkodese arrol hogy mivel foglalkozhat? Barki lemehet a discoba igy, aztan masnap oltonyben folytatja egy targyalason, vagy akarmi...

Szakadjatok mar le arrol hogy kinezet alapjan rogton kombinaltok! Ha vkinek igy jo, csinalja igy..

2013. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ja, elozo vagyok, legkozelebb kerdezz mar meg egyet, hogy mivel foglalkozik a kinezete alapjan ;) fogadok annyi nincs benned..
2013. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mit gondolsz, arulkodik vkinek az izompolo, ezustlancos oltozkodese arrol hogy mivel foglalkozhat? Barki lemehet a discoba igy, aztan masnap oltonyben folytatja egy targyalason, vagy akarmi.."


Éppen ezért kérdeztem, hogy elképzelhető-e az, hogy bekategorizálható-e az ember aszerint, hogy a szabadidejében (speciális esetben pl.: a diszkóban) milyen fajta stílust képvisel. Jó volt a példád, hogy lehet, hogy másnap öltöny/nyakkendőben megy tárgyalásra mint ügyvéd.

2013. júl. 7. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 ilyen férfit ismerek, az egyikük nyomdászként dolgozik, a másiknak egy saját rock-klubja van. Az előbbi átlagosan él, alapból szerény, de a gyúrás a hobbija, a másik kedves, jó humorú, de nagyon nem a "földön jár" szóval ég és föld a két srác, az "egyenkülső" ellenére. Tényleg nem szabad külső alapján kategorizálni senkit.
2013. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akiket én is ismerek és izompólósak:

egyik kint dolgozik hegesztő, szorgalmas,becsületes, tizen éve gyúr - kitartása van, nem hobby csak ez nála, hanem komolyan csinálja, nagyon helyes, keresi a nagy őt, szerelmes típus, de nem esik könnyen szerelembe pláne nem egy diszkócsajtól..

másik: autósboltban eladó, hobby a gyúrás, valószínű mert öregnek érzi magát és ezzel kompenzálja, sokat csalódott már nőkben, nagyon gyorsan lenézi a nőket, a r*bancos diszkós csajoktól ő is menekül

meg van még egy pár aki nem magyar, ők sefftelnek

2013. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akikről én tudok, azok külföldön k*rvákat futtatnak, és az abból szerzett bevételt különböző kft.-kben mossák tisztára.
2013. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!