Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy felmondás alatt álló munkatárson ha szemét dolgot tett? .

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog a bosszú,de... 2személyes üzletben dolgozom.A váltótársam(valamelyest a felettese vagyok) régen csóró volt és mindig rosszban volt a főnökkel.Rengetegszer segítettem neki,mentettem meg a kirúgástól,jöttem be helyette ha kellett,falaztam neki.. Utóbbi időben lett egy jól kereső mellékállása... nemrég bejelentette hogy november 1-én lelép.Októberben kb.5x írtam at a beosztást a mellékállása miatt,3x jöttem be helyette dolgozni.2x mondtam le a családomhoz való hazautazást és ebben a hónapban egyáltan nem lesz közös szabadnapunk párommal.Ma pedig nyitás előtt 2óraval smsben egy kamuindokra hivatkozva berangatott maga helyett.muszáj voltam bejönni hisz ő azt mondta akkor sem jön be nem érdekli,valakinek pedig muszáj volt kinyitni,különben engem szidnanak le.Tehát úgy érzem egy ilyen gerinctelen ember megtorlást érdemel.. Mit tudnék vele csinálni ha már úgyis el akar menni a cégtől?
2009. okt. 13. 11:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

Azért ezzel az utolsó tanáccsal én vigyáznék, mert nyerni nem nyerhetsz vele, de veszíteni sokat veszíthatsz. Ha én lennék a főnök és egy alkalmazottam elmondaná nekem, hogy egy rakás alkalommal hazudott nekem csak azért, hogy egy másikat védjen, ki is rúgnám azonnal. Sok főnök ugyancsak utálja a spicliket, pláne ha az illető akkor akarja megfúrni a munkatársát, ha az már elmenni készül, azaz kb hátbatámadja.

Szerintem törődjön csak a kérdező azzal, hogy ez többet ne fordulhasson elő, és minél jobban végezze a munkáját.

2009. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még nem volt panasz a munkámra. Kicsit fordítva ülsz a lovon,mert mert én sosem hazudtam a főnöknek.Falazni csak magánjellegű dologban,az pedig,hogy kihúztam a bajból olyan dolgokra értendő,mint pl. megcsináltam helyette dolgokat ha elfelejtette és határidős volt,vagy ha valami nem tetszett a főnöknek megindokoltam hogy az úgy miért is jó mégis. jófej és mindent megbeszélünk,tehát spicliskedésről szó nincs.csak most nehéz megoldani így hogy a lánynak büdös lett a munka hirtelen.
2009. okt. 13. 13:52
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú tényleg nem jó megoldás...,azt csak további tüzet szit!Inkább az a jó,amit irtál,h. ott várjátok a fönőkkel mikor beriszálja magát a munkába,és kirakjátok a szűrét!!;)
2009. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

többet ne csináld ezt neki. Mondd meg neki, hogy ez volt za utolsó, ha legközelebb próbálkozik, akkor rád ne számítson és ne neked írja az sms-t hanem a főnöködnek.

Ez az ember neked ad pénzt? Mivle te többet dolgozol mint ő, gondolom ami napjait te dolgoztadle azt is ő teszi zsebre mi?


Vhol tleg megérdemled kérdező, hisz palimadár vagy, tanulj ebből és ne legyél az.

2009. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Dehogy ő. Mindenki annyit kap amennyit ledolgozik. Csak azért nem minden a pénz, nem ér annyit, hogy mindig dolgozzak. De ennyi volt, többet nem kell jönnie dolgozni. Majd az utódja nem lesz így elkapatva :D
2009. okt. 13. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!