Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy felmondás alatt álló munkatárson ha szemét dolgot tett? .

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog a bosszú,de... 2személyes üzletben dolgozom.A váltótársam(valamelyest a felettese vagyok) régen csóró volt és mindig rosszban volt a főnökkel.Rengetegszer segítettem neki,mentettem meg a kirúgástól,jöttem be helyette ha kellett,falaztam neki.. Utóbbi időben lett egy jól kereső mellékállása... nemrég bejelentette hogy november 1-én lelép.Októberben kb.5x írtam at a beosztást a mellékállása miatt,3x jöttem be helyette dolgozni.2x mondtam le a családomhoz való hazautazást és ebben a hónapban egyáltan nem lesz közös szabadnapunk párommal.Ma pedig nyitás előtt 2óraval smsben egy kamuindokra hivatkozva berangatott maga helyett.muszáj voltam bejönni hisz ő azt mondta akkor sem jön be nem érdekli,valakinek pedig muszáj volt kinyitni,különben engem szidnanak le.Tehát úgy érzem egy ilyen gerinctelen ember megtorlást érdemel.. Mit tudnék vele csinálni ha már úgyis el akar menni a cégtől?
2009. okt. 13. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
lopj el vmi pénzt, olyan napon, mkor ő is bemegy valamiért, és nincs ott a főnök, majd mondd h ő lehetett amig kimentél pisilni
2009. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Semmit,azon kívül,hogy ezt elmondod neki,és közlöd vele jellemtelen ember.
2009. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
na ez azért...
2009. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
közösségi portál üzenőfalán köszönd meg az "együttműködését", vagy küldj neki valami retek számot a rádió kívánságműsorában, valami rusnya üzenet kíséretében :)
2009. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

term. az első tanácsra értettem

11:56

2009. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hm.. Az üzenőfalas jó ötlet.úgyis van pár közös ismerosünk :)
2009. okt. 13. 12:00
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

jhaa hát nálunk fordítva volt.

ismerősömet kétszemélyes üzletben jobban szerették a főnökök, ezt utálta a másik, így míg az első nyaralt, ő addig elintézte, hogy első napján közölje vele a főnök, hogy ki van rúgva


ez a második k.vára megrohadhat, hogy tönkretesz egycsaládot, mert utána a főnök olyan mérges lett, hogy ahol tudott keresztbe tett az elsőnek, hogy ne vegyék fel.


persze pénzügyi dolgok voltak az indokban. az első ugyanis segíteni akrta bevételt, igaz, talán ott hibázott, hogy nem szólt róla senkinek, hogy a pénz megvan, csak egy számlán, de persze a dátumot lehetett látni róla, h mikor került oda, meg levnni se lehet a számláról vagy ha le is lett véve, azt is lehete látni

2009. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Jól kihasznált téged. Tudta, hogy úgy is mindig segítesz rajta és ugrasz minden füttyentésére. Én is jártam így már nem egyszer, hogy a váltóim csak kihasználtak, mert úgy sem mondok nekik nem-et. Szerintem kiszúrni nem tudsz vele,de ezek után csak azokon segíts, akiktől biztosra tudod, hogy te is elvárhatod a segítséget.
2009. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Ne azért segítünk, hogy viszonzást kapjunk, hanem mert EMBEREK vagyunk...

Viszont segítség jogcímen- nagyon helyesen-nem hagyjuk magunkat kiszolgáltatódni, kivéve, ha különben leszúr a főnök. Kérdező jellemtelen kollégája pont ezzel élt vissza.

Én beszélnék a főnökkel, aztán meg a kollégával, akinek a szemébe mondanám, hogy ezt nem lehet megtenni velem, amit a főnöknek is jeleztem. Ennyi pont elég, a saját lelkiismereténél úgysem kaphat nagyobb büntetést senki.

2009. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha madár vagy, arról más miért tehet? Ha az elejétől fogva a magad életével törődsz, most nem lennél szarban. Jótett helyébe...
2009. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!