Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy felmondás alatt álló munkatárson ha szemét dolgot tett? .

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog a bosszú,de... 2személyes üzletben dolgozom.A váltótársam(valamelyest a felettese vagyok) régen csóró volt és mindig rosszban volt a főnökkel.Rengetegszer segítettem neki,mentettem meg a kirúgástól,jöttem be helyette ha kellett,falaztam neki.. Utóbbi időben lett egy jól kereső mellékállása... nemrég bejelentette hogy november 1-én lelép.Októberben kb.5x írtam at a beosztást a mellékállása miatt,3x jöttem be helyette dolgozni.2x mondtam le a családomhoz való hazautazást és ebben a hónapban egyáltan nem lesz közös szabadnapunk párommal.Ma pedig nyitás előtt 2óraval smsben egy kamuindokra hivatkozva berangatott maga helyett.muszáj voltam bejönni hisz ő azt mondta akkor sem jön be nem érdekli,valakinek pedig muszáj volt kinyitni,különben engem szidnanak le.Tehát úgy érzem egy ilyen gerinctelen ember megtorlást érdemel.. Mit tudnék vele csinálni ha már úgyis el akar menni a cégtől?
2009. okt. 13. 11:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
írtam egy választ, attól még nem kell megofadni, írtam egy választ egy kérdésre, taálán kicist felindulva, de nektek nagyon tökéletes életetek lehet ha lenullapontozok egy ilyenért valakit, mert nektek tuti csak pozitiv gondolataitok vannak a világról....
2009. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szerencsére sokunk élete- ha nem is 100 százalékos, e tökéletesebb annál, hogy aljas bosszúvágyból lesüllyedjen egy másik ember szintjére, aztán ünnepelje magát, milyen ügyesen átverte ő is.

Ez esetben pont ugyanolyan vagy, mint aki téged ejtett át, kéz kezet mos.

Ezért nulla pontoztunk le sokan.

2009. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az a baj neki nincs lelkiismerete.Műköröm meg márkás ruha aztán boldog.De majd kirom neki hírfalra,hogy lehet hogy a munka fárasztó,de legalább nem terjed vele a tripper... Aztán magyarázkodjon hogy ezt miért kapta.
2009. okt. 13. 12:47
 14/25 A kérdező kommentje:
Lefelé nem pontozok most mert a vélemény szubjektív... Lehet madár vagyok, mindent megtettem,hogy ne kerüljön bajba. Csak hát régen nem volt önző és mikor hagytam magam kihasználni,akkor mindig a hónapokkal ezelőtti énje jutott eszembe.
2009. okt. 13. 12:54
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
De ez a tripperes szöveg miért NEKI lenne ciki? Inkább saját magad járatnád le vele, és saját magad ellen fordítanál jópár embert. Szerintem írd le a veszteséget és lépj tovább. Az egész csak rád fog visszaütni(pl HONNAN tudod hogy tripperes, csak nem lefeküdtél vele?).
2009. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van utolsónak, pont azt papolom én is, hogy ne süllyedj le az ő szintjére mert magad járatod le. Csak azt reklámoznád ezzel, hogy "hagytam magam kihasználni és ezért nagyon ideges vagyok arra, aki megtette".

..ez lássuk be, vicces.

2009. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az a lényege,hogy prosti lett belőle. Szerintem érthető a szöveg.
2009. okt. 13. 13:07
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Iwiwen gyakran látni ilyen szövegeket, és mindig nagyon szánalmasnak és megmosolyogtatónak találom ezeket. Vannak, akik egész kisregénynyit irogatnak tele a másik szapulásával, sokszor felnőtt emberek. Meg is van a véleményem ezekről az eberekről, és marhára nem nézem azt, hogy ki is írt és kiről. Az ilyesmit nem közösségi oldalon kell megbeszélni, hanem személyesen, az érintettel.

Pont amiatt olyan szánalmas az egész, hogy egyértelmű, hogy lejáratásra megy ki a játék, különben miért akarná, hogy mindenki lássa?

2009. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Talán elmondhatnád úgy a főnöködnek a dolgot, hogy mielőtt új embert venne fel, megkérdeznéd, hogy adhatnál-e pár tanácsot neki ezzel kapcsolatban. Bár nem tudom milyen kapcsolatban vagy a főnökkel, de én biztos odafricskáznám, hogy azért remélem nem ilyen kollegát/váltótársat talál helyette, mint amilyen ő volt. És aztán, ha rákérdez, vagy anélkül, folytatólagosan, biztosan elmondanám, mik voltak a problémáim az előzővel. Lehetőleg még azelőtt elmondanám ezt, hogy a régi távozna. Persze, ez szubjektív vélemény, meg nem minden főnökkel szemben engedheti meg magának az ember... De ezt egyébként szánalmasnak tartom. Volt egy hasonló eset ott, ahol én dolgoztam (vendéglátó egység), de én elmondtam a főnöknek a problémám ezzel, mert rendszerint velem volt beosztva a nő, és nemhogy dolgozni nem akart, ingyen szállíttatott ki rendszeresen ebédet/vacsorát a családjának.

Szóval, ha mást nem tudsz tenni, legalább annyit kérj a főnöktől (ha régen dolgozol ott, és előreláthatólag maradni is fogsz), hogy jól nézze meg, kit vesz fel. Csak arra is ügyelj, hogy nehogy így te ess a szék alá!

2009. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A főnök azt mondta rá,hogy görény :D Ha legközelebb beriszálja magát dolgozni akkor már várni fogjuk és elkérjük tőle a kulcsokat és kipakoltatjuk a cuccait a szekrényből. Ettől jobban megalázni nehéz lenne. nagyon nem bírja elviselni ha visszautasítják bármilyen helyzetben
2009. okt. 13. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!