Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A napiszarra miért kerülnek...

A napiszarra miért kerülnek fel normális emberek is?

Figyelt kérdés
Volt egy levele a szerkesztőnek aki írta,hogy aki ide kerül az olyan is vagyis egy sz*ar, viszont láttam már napiszaron normális kinézetű embereket, vagy például,hogy csúnya nőket felraknak,ennek mi értelme van? Arról senki sem tehet,hogy milyen arcberendezéssel született.Mielött valaki írná... nem vagyok fent az oldalon csak már elég gáz,hogy egyesek azért kerülnek fel,mert dagik,vagy csúnyák.
2009. okt. 11. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos bosszúból teszi fel valaki
2009. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az még nem is akkora gond. Rendszeresen látogatom az oldalt, jókat is szoktam derülni rajta, viszont régebben volt fönt egy fogyatékos kisgyerek is, na akkor azért eléggé megbotránkoztattak.

Arról aztán tényleg nem tehet senki.

2009. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nézem, a levelekből csak a legfurcsábbakat rakják kim néha normális leveleket is kiraknak, nem tudom miért... gondolom, hogy megmutassák nem csak idióták írnak nekik:D

Engem az zavar, amikor valakit a neve miatt cikiznek.

És igen... Cseh Csabi a király:D

2009. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert a szerkesztők véres gec*k!

A napiszar meg napról napra egyre szarabb!


PURUTTYA POWAAA!!!!

2009. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én úgy gondolom, azért kerülnek fel, mert csúnya vagy dagi létükre mutogatják magukat és pózolnak...legtöbbször ezek is fehérneműben vagy anélkül...sztem is szánalmas, hogy mutagotják magukat és kiteszik az ilyen képeiket netre
2009. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért akinek csúnya feje van az bújjon el otthon?

Dagikról látttam már normális ruhás képet is.

2009. okt. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!